Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28179 miejsce

Sportowe gadżety pod choinkę

Choć najlepsze prezenty to te, które są dane z serca, to gadżety związane z naszą ukochaną dziedziną cieszą nas najbardziej. Jaki prezent ucieszy miłośnika sportu?

Breloczki / Fot. http://sxc.hu/Kolorowa wuwuzela - trąbka imitująca ryczenie słonia, używana głównie na meczach piłki nożnej. Jest więc idealnym prezentem dla zapalonego kibica, który z pewnością zabierze ją na kolejny ważny mecz. Koszt tego gadżetu waha się pomiędzy 20-180 złotych. Cechą charakterystyczną trąbki jest różnorodność kolorów, dzięki czemu można dobrać jej barwę do barwy ukochanego klubu.

Wuwuzela to jednak nie jedyny gadżet dla maniaka piłki nożnej. Ucieszy go nie tylko piłka, ale i inne dostępne na rynku dodatki dla miłośników tego sportu. A wybór jest szeroki - od kubków, po koszulki czy bluzy, a nawet breloczki z nadrukiem logo klubu, którym są zafascynowani. Ceny dodatków oscylują pomiędzy 30-150 złotych. Warto zatem sprawić komuś miłą niespodziankę.

Rower - koszt tego prezentu znacznie przewyższa cenę wuwuzeli, albo tradycyjnego breloczka. Ceny dwóch kółek to wydatek rzędu 600 złotych, albo i więcej. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na tak drogi zakup, albo osoba Ci bliska ma już swój własny rower, zadbaj o dodatki do niego. Na pewno nie umknie to uwadze miłośnikowi rowerowych wycieczek. Co go ucieszy? Bidon o finezyjnym kształcie, licznik rowerowy, dzwonek albo pokrowiec na siodełko. Dzięki tym dodatkom będzie mógł wyruszyć na długo wyczekiwaną wycieczkę, albo rajd rowerowy. Koszt gadżetów nie jest wysoki. W zależności od rodzaju ceny wahają się między 20-150 złotych.

Zapalonego kibica, albo fana sportu sportu ucieszy również bilet na mecz, bądź galę z jego ulubionej dyscypliny. Bez względu na jej rodzaj ( boks, piłka nożna, koszykówka, siatkówka) będzie zachwycony możliwością spotkania swoich idoli na żywo. Ceny biletów wahają się pomiędzy 50-500 złotych, albo więcej w zależności od wielkości imprezy.

Wybór gadżetów dla sportowców jest ogromny. Największą radość sprawiają jednak te, którymi można się pochwalić, albo co lepsze - można ich użyć. Ich funkcjonalność spełnia
w tym przypadku kluczową rolę. Przypomina też o tym, co kochamy.

Więcej informacji: NajlepszeImprezy.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.