Facebook Google+ Twitter

Sportowe święto w Bielsku - Białej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-08-22 10:56

W Bielsku – Białej ruszyła kolejna edycja międzynarodowego turnieju Beskidy Futsal Cup!

W tegorocznej, piątej już jego edycji, o palmę pierwszeństwa rywalizują m.in. zespoły z Ukrainy – Uragan Iwano-Frankowsk i Energia Lwów, ich rodacy z Kardinala Równe, mistrzowie Słowacji – Slov-Matic Bratysława i Czech – ERA-Pack Chrudim, a także przedstawiciele naszego kraju: Clearex Chorzów (najbardziej utytułowany polski klub futsalowy), GAF-Jasna Gliwice (beniaminek Ekstraklasy PLF) i gospodarz, zdobywca Pucharu Polski – Rekord Bielsko-Biała.Już na starcie tegorocznego turnieju kibice obejrzeli dobre zawody, choć tempo gry wydawało się być wręcz nieosiągalnym dla wielu innych zespołów. To wszystko zapowiada jednak prawdziwą kumulację emocji w kolejnych dniach.

Beskidy Futsal Cup to impreza, która już na stałe wpisała się do futsalowego kalendarza Polski. Już pierwsza jej odsłona, a zwłaszcza fenomenalny poziom finału z udziałem Tajmu Lwów i Jugry Jugorsk pokazały, że w naszym kraju można zorganizować w pełni profesjonalne futsalowe zawody. Organizatorami turnieju są Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord, Agencja Sportu Mikma oraz Gmina Bielsko-Biała. Sponsorem imprezy jest firma Rekord Systemy Informatyczne, a honorowy patronat nad nią objął prezydent Bielska-Białej, Jacek Krywult.

Pojedynki eliminacyjne odbywają się będą w hali Centrum Sportowo - Szkoleniowego Rekord przy ul. Startowej 13. Na spotkania finałowe, które odbędą się w sobotę 24 sierpnia, rywalizacja przeniesie się do hali BBOSiR pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
Wstęp na mecze jest bezpłatny. Wszystkie mecze piątej edycji Beskidy Futsal Cup są również transmitowane na stronie dedykowanej turniejowi (www.beskidyfutsalcup.pl).

(Szymon Łosik)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.