Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29826 miejsce

Sposób na respekt w szkole? Seks z trzynastolatkami

12. chłopców w australijskim Perth usłyszało zarzuty uprawiania seksu z dziewczynami poniżej 16. roku życia. "Upolowanie" młodszej koleżanki pozwalało zdobyć szacunek wśród szkolnych rówieśników.

http://www.flickr.com/photos/cesar-pics/4899413750/ / Fot. http://farm5.static.flickr.com/4138/4899413750_3c21f8e029_b.jpgJak powiedział Peter Bothe z Sacred Heart College w Perth w zachodniej Australii, sprawa jest "niesmaczna". Policja poinformowała o zatrzymaniu 12. chłopców z dwóch miejscowych szkół, w tym z chrześcijańskiego college'u, i postawieniu im zarzutu uprawiania seksu z dziewczynami poniżej 16. roku życia, co w Australii jest przestępstwem. Jeśli zarzuty okażą się prawdziwe, każdemu z nich grozi siedem lat więzienia.

Dlaczego młodzi ludzie dopuścili się takiego czynu? Wszystkiemu winna jest nowa "zabawa" nastolatków - "juvie hunting". O co chodzi? Za uprawianie seksu z młodszą koleżanką uczestnicy gry otrzymywali specjalne punkty, których suma decydowała o respekcie na szkolnych korytarzach. Co najgorsze, sprawa może dotyczyć nie tylko dwóch placówek edukacyjnych w Perth. "Nie jesteśmy naiwni by sądzić, że nasze dzieci są święte i dzieje się to tylko w naszej szkole" - podkreśla Peter Bothe.

Co ciekawe, policja otrzymywała już wcześniej zgłoszenia w sprawie wykorzystywania dziewczynek przez ich starszych kolegów. Zdaniem sierżanta Johna Hindriksena, wszystkiemu winny jest brak edukacji na temat skutków uprawiania seksu z osobami poniżej 16. roku życia, który jest poważnym przestępstwem. W stanie Australia Zachodnia zakazany jest również stosunek seksualny osoby niepełnoletniej z nauczycielem.

Źródło:
Perth Now

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

WWW.ZIELONI.BO.PL
  • WWW.ZIELONI.BO.PL
  • 15.09.2010 14:46

czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych? i o dzieciach =skutkach sexu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.