Facebook Google+ Twitter

Sposób na święta wielkanocne - SPA

W tym roku zamiast przygotowań świątecznych: sprzątania, zakupów i bieganiny, czekało mnie pakowanie i kupno biletów na wyjazd do SPA.

Jak zaczęłam gonić męża i syna do pomocy w przygotowaniach świątecznych, zirytowany małżonek powiedział - jedź do SPA (przecież wygrałaś w konkursie Kuriera Szczecińskiego na esej, tygodniowy pobyt w SPA w Połczynie) i nie zawracaj nam głowy porządkami i zakupami.

Pomyślałam, że to może dobry sposób uniknięcia tego całego sprzątania, zakupów, bieganiny i zaaferowania świętami. Że nie będę musiała się zastanawiać kogo zaprosić, a z kogo zaproszenia skorzystać. Pamiętając jednak o niedawnych doświadczeniach z pobytu w sanatorium w Kołobrzegu (tęsknota za rodziną), powiedziałam dobrze, jadę do SPA, jeżeli wy też pojedziecie ze mną.

Mąż zaraz sprawdził w internecie jakie są ceny w SPA Zacisze w Połczynie i doszedł do wniosku, że to dla nas za drogo. Poszukał więc propozycji świątecznych w sąsiednim Sanatorium Gryf i znalazł tam pakiet Mini Relaks na 3 świąteczne dni za 295 zł od osoby (plus klimatyczne) z zabiegami, basenem i sauną.

Długo się nie namyślając, zarezerwowaliśmy pobyt świąteczny w Połczynie (na pozostałe trzy dni, mąż z synem znajdą sobie tanią kwaterę już na miejscu. W wielki piątek pojechaliśmy do Połczyna. Jak spędziliśmy tam święta (ja w SPA), opiszę w następnym artykule.

Znajdź nas na Google+


Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Właśnie spędziłem Święta Wielkanocne w Sanatorium w Połczynie. SPA o krok.

Komentarz został ukrytyrozwiń

art sprzed 2 lat

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak pomyślę o corocznych wydatkach na święta, to zastanawiam się czy takie wyjazdowe święta, nie były by tańsze?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałam reportaż z pobytu: Święta wielkanocne w Połczynie, podając ceny noclegów (rabatowych obowiązujących tylko w świąteczny weekend - dzisiaj nieaktualnych, opisałam też świąteczne meni - tylko na święta), jednak redakcja uznała, że: "Artykuł jest czym innym, tu nie podajemy cen... To reklama, a my nie publikujemy teksów reklamowych. Rozumiem, że jest Pani zadowolona z wyjazdu i chciała się podzielić tą informacją z innymi, ale dokładny opis pokoi, jedzenia, zabiegów, to reklama". Nie przeczytacie więc w wiadomosciach24.pl mojej relacji ze świątecznego pobytu w SPA. Zainteresowanych odsyłam do Kuriera Szczecińskiego, gdzie przesłałam zwrócony przez redakcję link artykuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jednak po samotnym pobycie w Kołobrzegu, na święta wolałam wyjechać rodzinnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elżbieto... bez wielkiej tęsknoty. Odpoczynek z dala od rodziny może mieć korzystny wpływ na dalsze
relacje w rodzinie. Trochę tęsknoty - nikomu jeszcze na złe nie wyszło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.