Facebook Google+ Twitter

Spot Naczasa z SLD. Kalisz, Napieralski i Miller rapują [Video]

Łukasz Naczas to kandydat SLD do Sejmu w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Prezentujemy jego najnowszy spot wyborczy "Song o Naczasie", gdzie w "hip-hopowym klimacie" występują m.in. Grzegorz Napieralski, Ryszard Kalisz i Leszek Miller.

W teledysku reklamującym Łukasza Naczasa występują znani politycy SLD - Grzegorz Napieralski, Ryszard Kalisz, Katarzyna Piekarska i Marek Wikiński. Kandydat do Sejmu wymienia uściski dłoni z Leszkiem Millerem i Jerzym Wenderlichem.

Nowy spot wyborczy Łukasza Naczasa "Song o Naczasie"Czy teledysk młodego polityka, jest po prostu dobrym pomysłem na kampanię wyborczą, czy też kompromitacją dla polskiej polityki?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

bb
 • bb
 • 28.09.2011 00:28

Ćpają? WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
qa
 • qa
 • 23.09.2011 16:12

Postradali rozum?-Kuzik,bartek,sikor,...-wtyka,zdrajca,kłamca,hipokryta,cynik,...?-plot kują studenci-TO KONIEC JEJ KARIERY-nie głosujmy na nich.
Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu.
Studenci-czy postradali rozum? Dziękujemy premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ALE W TAK KRÓTKIM CZASIE ZADŁUŻYŁ POLSKĘ O 400 MILIARDÓW ZŁ POMIMO,ŻE PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.
W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa.PO ćpa?
WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ...- DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusu,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
lucjan
 • lucjan
 • 15.08.2011 19:54

Jak Oni z takimi twarzami chcą wygrać wybory ??? > SLD - Grzegorz Napieralski, Ryszard Kalisz, Katarzyna Piekarska i Marek Wikiński. Kandydat do Sejmu wymienia uściski dłoni z Leszkiem Millerem i Jerzym Wenderlichem. Ja pierniczę !!!!! Ale macanie !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 15.08.2011 09:18

A gdzie Sobotka ? To ON ostrzegł swoich kumpli przed aresztowanie CBA!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
 • Mirek K
 • 15.08.2011 09:16

Tak zgadza się - oni mają tyle wspólnego z lewicą jak ja z ZAKONEM Maltańskim!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Marek Rugowski
"Ale może jestem nieobiektywny, bo mam lewicowe poglądy..."

SLD nie ma nic wspólnego z lewicą.Są to spadkobiercy komunistycznych morderców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mnie się podoba. Wolę taką formę promocji, niż sztuczne wyreżyserowane spoty, w których wmawia się ludziom kto jest dobry, a kto zły, kto jest "mordą", a kto nie. No i ta solówka posła Wikińskiego, pozytywny akcent na koniec klipu :) Ale może jestem nieobiektywny, bo mam lewicowe poglądy...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ck
 • ck
 • 14.08.2011 12:37

to jest to brawo ,przynajmniej sie fałszywie nie modlą

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 14.08.2011 12:22

z moimi baranami by to wypadlo lepi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to czas ludzi zmienia jeszcze kilkadziesiąt lat temu Ich poprzednicy utrwalali władzę ludową z pepeszką w ręku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.