Facebook Google+ Twitter

Spotify zmienia zasady. Koniec z darmowym słuchaniem muzyki bez limitu

Serwis muzyczny Spotify zmienia zasady korzystania z darmowego konta i wprowadza ograniczenia. Koniec z nielimitowanym słuchaniem ulubionych wykonawców w zamian za "skonsumowanie" reklam.

 / Fot. Erik Stattin. Licencja: CC 2.0Od 12 sierpnia Spotify wprowadził modyfikację regulaminu, która dotknie użytkowników za darmo i bez limitu słuchających muzyki. Nieograniczony przesył będzie możliwy tylko przez pół roku. Po tym okresie klient serwisu otrzyma maksymalnie 10 godzin miesięcznie. "Twoje konto będzie otrzymywać co tydzień przydział 2,5 godziny odtwarzania strumieniowego. Niewykorzystany czas w danymi tygodniu jest sumowany. W ten sposób czas odtwarzania strumieniowego może być sumowany do maksymalnie 10 godzin" - czytamy na stronie Spotify.

Nie ulegną zmianie płatne abonamenty. Za 9,99 zł miesięcznie można korzystać z serwisu na komputerze PC lub Maku, a za 19,99 otrzymujemy możliwość słuchania muzyki na urządzeniach mobilnych.

Czytaj także: Spotify na celowniku. Thom York z Radiohead usuwa swój solowy album z serwisu


Spotify to szwedzki serwis muzyczny, który powstał w 2006 r. W 2008 r. zaprezentował aplikację pozwalającą na słuchanie muzyki "w strumieniu" bez konieczności pobierania jej na nasz dysk twardy. Usługę można zintegrować z sieciami społecznościowymi. Dzięki temu nasi znajomi z Facebooka czy Twittera zobaczą jakiej muzyki słuchamy. Możliwe jest też scrobblowanie do serwisu LastFM.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.