Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3299 miejsce

Spotkaj się z Justyną Bednarek na Warszawskich Targach Książki

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2017-05-17 13:56

Z okazji niedawnej premiery książki „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)” Justyna Bednarek spotka się z dziećmi podczas Warszawskich Targów Książki na stoisku wydawcy – Poradni K.

 / Fot. mat. wydawnictwaTrzynaście nowych opowieści zilustrowanych przez Daniela de Latour zdążyło już zaskarbić sobie sympatię małych czytelników. Wkrótce po premierze książka znalazła się na liście bestsellerów sieci Empik.

Spotkanie zaplanowane jest na sobotę, 20 maja o 13.00 na stoisku 39/D4. Wszyscy ci, którzy jeszcze nie znają nowej części, będą mogli kupić ją w specjalnej targowej cenie 30 złotych. Autorka będzie rozdawać autografy także na innych swoich książkach – do kupienia będą też tytuły: „Pięć sprytnych kun” i „W to mi graj. Bajki muzyczne” oraz pierwsza część przygód skarpetek. Wydawca przygotował dla dzieci gadżety-niespodzianki z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Od premiery, która miała miejsce 29 marca, autorka często spotyka się z dziećmi w bibliotekach i przedszkolach; jak mówi – są one niewyczerpanym źródłem inspiracji. Kto wie, może dzięki targowym rozmowom Justyna Bednarek wpadnie na nowy pomysł wart opisania w książce?

Druga część skarpetkowej sagi zyskała już status bestsellera, podobnie jak pierwsza – „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” – która była najczęściej nagradzaną pozycją literatury dziecięcej zeszłego roku. Została uznana za Najlepszą Książkę Roku w konkursie „Przecinek i Kropka”, otrzymała Nagrodę Literacką Miasta Stołecznego Warszawy oraz znalazła się w kanonie lektur szkolnych dla klas I-III.

Wszystkie wymienione książki Justyny Bednarek ukazują się w Wydawnictwie Poradnia K, w serii Latawiec, której znakiem rozpoznawczym jest doskonałość edytorska, piękne, ambitne teksty i mistrzowskie ilustracje.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.