Facebook Google+ Twitter

Spotkajmy się na TEDxKraków 2012

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-09-20 16:38

Już w najbliższy piątek, 21 września, swoje 6 minut na scenie TEDxKraków 2012 będzie miał Michał Dusiński, finalista TEDxKraków Award 2012 ze zwycięskim projektem „7 góra”. Wtajemniczymy was również w naszą najnowszą inicjatywę – UPRISER.

Macie pytania? Spotkajmy się na TEDxKraków 2012 – odpowiemy na wszystkie.

Jako współorganizator TEDxKraków Award 2012, pierwszego tego typu konkursu w Polsce mieliśmy wpływ na wybór najciekawszych projektów, a także dalszą współpracę z pomysłodawcami w trakcie trwających trzy dni warsztatów. Zwycięski projekt „7 góra”, dostał nie tylko szansę na szersze zaprezentowanie się podczas konferencji TEDxKraków 2012, ale został również zaproszony do udziału w konkursie UPRISER – tłumaczy dr Joanna M. Wasiluk, członek UPRISER Committee oraz mentor TEDxKraków Award 2012.

Drzwi do UPRISER dopiero się otwierają. Szansę na udział w inicjatywie ma każdy dojrzały i rewolucyjny pomysł biznesowy z branży ICT. Od 10 września br. na stronie www.upriser.pl udostępniony został formularz, za pomocą którego można zgłaszać swoje projekty. Zachęcamy, aby oprócz formularza korzystać również z innych form przedstawienia pomysłu, jak filmik video czy prezentacja.

Każda osoba zainteresowana udziałem w UPRISER będzie mogła spotkać się z nami na TEDxKraków 2012. Przybliżymy uczestnikom naszą inicjatywę, ale powiemy też o ciężkiej pracy jaka czekać będzie zwycięzców. To doskonały sposób żeby dowiedzieć się więcej o nas, o tym jakich pomysłów szukamy oraz jak przygotować projekt przed zgłoszeniem – mówi Marcin Bielówka, Prezes Zarządu Funduszu Zalążkowego KPT.


Więcej informacji o inicjatywie na: www.upriser.pl

Na wszelkie pytania odpowie nasz
broker technologiczny:
dr Joanna M. Wasiluk
e: joanna.wasiluk@fzkpt.pl
t.: +48 (12) 387 81 60

Inicjatywa realizowana w ramach działań promujących projekt "Inkubowanie nowych innowacyjnych spółek w Krakowskim Parku Technologicznym" realizowany przez Fundusz Zalążkowy KPT ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.