Facebook Google+ Twitter

Spotkajmy się na warszawskich targach edukacyjnych

Od czwartku do soboty w warszawskiej hali Expo przy ulicy Prądzyńskiego pojawią się przedstawiciele uczelni z 21 krajów świata. Tym razem - wraz z zaprzyjaźnionym warszawskim CX Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana - na targach pokażą się Wiadomości24.pl.

Hala EXPO, fot. Lidia RaśVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny organizuje Wydawnictwo Edukacyjne Perspektywy Press. Targi odbędą się po raz siódmy. Oferta kierowana jest do gimnazjalistów, planujących wybór szkoły, jak i do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych.

Na 9500 m2 zorganizowano Salony: Liceów i Techników, Szkół Wyższych, Studiów Za Granicą, Szkół Policealnych, Szkół Artystycznych i Szkół Językowych. Obecność na targach potwierdzili przedstawiciele szkół z 21 krajów, w tym z USA i Australii. Spośród wystawców zagranicznych, zachęcających Polaków do studiów na swoich uczelniach, najliczniej reprezentowana będzie Wielka Brytania (26 szkół wyższych) i Hiszpania (23 uczelnie).

Wystawom towarzyszyć będą imprezy dodatkowe: wykłady, panele, pokazy przygotowane przez szkoły, występy zaproszonych gości. W ubiegłym roku Salon Edukacyjny odwiedziło około 55 tys. osób! Harmonogram zwiedzania dostępny jest na stronie www.perspektywy.pl.


Informacje przydatne:

Lokalizacja: hala Expo, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Czas trwania: 1.03. - 3.03., godz. 9 - 17
1 i 2 marca - dni zarezerwowane dla grup zorganizowanych, (dotyczy: odwiedzających Salon Liceów i Techników)
3 marca - dzień odwiedzin indywidualnych
Wstęp bezpłatny

Dojazd autobusami: 105, 159, 184, 408, 506, 523
przystanek: "PKP Kasprzaka", dojście ul. Bema

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.