Facebook Google+ Twitter

Spotkania czwartkowe w PWSZ w Sanoku

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku rozpoczyna cykl otwartych wykła­dów, pt.: „Spotkania czwartkowe w PWSZ w Sanoku” .

Pierwszy wykła­d pt. „Sztuka w służbie Botaniki” wygłosi prof. B. Zemanka w czwartek, 15 marca o godz. 18, w auli budynku "F" przy ul. Mickiewicza 21 w Sanoku.


/archiwum PWSZ/Prof. dr hab. Bogdan Zemanek jest dyrektorem Ogrodu Botanicznego w Kra­kowie, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, a także przewodniczącym rady Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

 


 

Prelekcja wzbudzi zainteresowanie młodzieży oraz osób, których ciekawi problematyka związana z botaniką, czy też ogólnie – środowiska naturalnego, szeroko rozumianej ekologii, ale i sztuki.

 


 

Wykład prof. Zemanka zainauguruje cykl spotkań „Spotkania Czwartkowe w PWSZ w Sanoku” . Ich celem jest przybliżenie problemów dzisiejszej nauki oraz szersze otwarcie uczelni na społeczność lokalną.

 

 

 

 

 

 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Witam. Twoje słowa są dla mnie bardzo cenne, tym bardziej, że jest to dla mnie debiut :)... Pozdrawiam:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus dla Autora za ciekawą informację o cennej inicjatywie PWSZ w Sanoku. „Sztuka w służbie Botaniki" - na pewno będzie interesująco.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.