Facebook Google+ Twitter

Spotkania „Szczęśliwa Mama Szczęśliwe Dziecko” w Wola Parku

W dniach 22-23 czerwca Klientki CH Wola Park będą mogły wziąć udział w bezpłatnych badaniach i konsultacjach specjalistów.

 / Fot. Wola ParkMacierzyństwo jest wyjątkowym doświadczeniem dla kobiet. Ciąża oraz dorastanie maluchów to niepowtarzalne i niezwykle istotne chwile zarówno dla matki, jak i dziecka. Wiedzę o tym co zrobić, aby najważniejsze momenty życia przebiegały pomyślnie, będzie można poszerzyć na spotkaniach „Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko”. W dniach 22-23 czerwca Klientki CH Wola Park będą mogły wziąć udział w bezpłatnych badaniach i konsultacjach specjalistów.

Spotkania „Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko”, których partnerem jest CH Wola Park, już po raz 8 organizowane są przez Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo Odety Moro-Figruskiej. Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 czerwca, w godzinach od 10:00 do 17:00. W tych dniach zaplanowano m.in. bezpłatne badania w dwóch gabinetach USG i USG 4D. Na pytania przyszłych i obecnych rodziców odpowiedzą eksperci ze szkoły rodzenia oraz douli, a także położna, pielęgniarka rodzinna, konsultant laktacyjny, fizjoterapeuta, dietetyk, psycholog. Odwiedzający centrum będą mogli również dowiedzieć się jak budować więzi z maleństwami podczas codziennych rytuałów, jak właściwie kąpać i bezpiecznie masować niemowlęta. Dodatkowo rodzice będą mieli okazję przećwiczyć teorię w praktyce, w ich ręce zostaną oddane fantomy. Chętni będą mogli także zapoznać się z technikami wiązania chust, w których można nosić maluchy. Dla tych, którzy będą chcieli uwiecznić szczęśliwe chwile rodzicielstwa zostaną zorganizowane sesje zdjęciowe.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Wola Park


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.