Facebook Google+ Twitter

Spotkania z ciekawymi ludźmi - projekt Fundacji "Dom w Łodzi"

Masz doła? Przyjdź i poznaj ciekawych ludzi. Fundacja "Dom w Łodzi" organizuje cykl spotkań dla młodzieży z interesującymi osobami, które opowiedzą o tym jak kreatywnie spędzać wolny czas i czerpać z tego radość.

Fundacja „Dom w Łodzi” organizuje cykl spotkań z ciekawymi ludźmi dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Program, mimo że ma na celu zapobieganie alkoholizmowi, przyjął bardzo interesującą formę. Młodzież trzy razy w miesiącu spotyka się z osobą, która przedstawia swoją pasję lub styl życia. Każdorazowo uczestnicy są zapraszani do jednego z trzech miejsc w łódzkim Śródmieściu: dwóch restauracji lub siedziby Fundacji.
W najbliższy poniedziałek (23 września o godz. 17) zorganizowano spotkanie z Zespołem Usta. Będzie można dowiedzieć się jak grupa rozpoczynała swoją przygodę z muzyką, posłuchać kilku piosenek w wersji akustycznej, a także wziąć udział w konkursie, czy przekąsić coś smacznego. Interesujące jest również miejsce. Właścicielka restauracji, pani Liliana Filipiak, bierze udział w programie „Top Chef” i ma wiele serca dla młodzieży. Jeśli ktoś polubi to miejsce, będzie mógł się w nim spotykać z uczestnikami projektu.
Fundacja „Dom w Łodzi” ma w planach jeszcze kilka spotkań z tej serii. Będą to m.in. wizyty: grupy motocyklowej, wizażystki i fotografa, podróżnika, znanych zespołów muzycznych, oraz warsztaty kulinarne. Spotkania są całkowicie bezpłatne dla młodzieży. Szczegółowe informacje można uzyskać na www.facebook.com/projektciekawiludzie oraz pod numerem telefonu: 508 188 060.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.