Facebook Google+ Twitter

Spotkania z zespołem Universe w sklepach sieci Empik

Od 24 listopada zakupić można reedycję płyty zespołu Universe „Mijam jak deszcz”. 23 listopada odbył się przedpremierowy pokaz dołączonego do płyty DVD. Kolejnym etapem promocji płyty jest seria spotkań z zespołem Universe w sklepach Empik.

 / Fot. www.universe.plNiedawno mogliśmy przeczytać o reedycji płyty "Mijam jak deszcz" zespołu
Universe.

23 listopada w Chorzowskim Centrum Kultury odbył się przedpremierowy pokaz DVD, bedącego dodatkiem do płyty. Na widowni licznie zgromadzili się goście specjalni zespołu oraz wierni fani, którzy przybyli z różnych regionów Polski. Jedni przeżyli koncert kolejny raz, inni mogli dowiedzieć się, jak on wyglądał. Wszyscy wyszli z pokazu zadowoleni, o czym można się było przekonać podczas rozmów przeprowadzanych przy lampce wina w holu Centrum, po jego zakończeniu.
Poprzez oficjalną stronę zespołu Universe można zobaczyć krótki reportaż ze wspomnianego pokazu.

Kolejnym etapem promocji płyty będą spotkania z zespołem w sieci sklepów Empik, podczas których wykonane zostaną akustycznie niektóre piosenki zawarte na płycie. Najbliższe spotkania odbędą się:
5 grudnia 2008 - Empik, Centrum Handlowe M1 w Zabrzu, godz. 17:00
12 grudnia 2008 - Empik, Centrum Handlowe Arkadia, Opole, godz. 17:00
14 grudnia 2008 - Empik, Centrum Handlowe Plaza, Ruda Śląska, godz. 17:00
.

Myślę, że warto się tam wybrać, by osobiście poznać ciepło, otwartość i życzliwość członków zespołu, porozmawiać z nimi jak z przyjaciółmi, posłuchać akustycznych wersji stworzonych przez Mirosława Bregułę utworów, kupić płytę, będącą hołdem jego pamięci i zebrać na niej autografy. To niepowtarzalna okazja, której nie można przegapić!

"Mijam jak deszcz" na święta / Fot. Anna ZagalskaŚwięta zbliżają się wielkimi krokami, a dostępna od 24 listopada, reedycja płyty Universe „Mijam jak deszcz”, to świetny pomysł na prezent.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.