Facebook Google+ Twitter

Spotkania zespołów z Warszawy i okolic. Liga II oraz III

Krótkie podsumowanie spotkań ligowych zespołów z Warszawy i okolic. Liga II oraz III.

W 20. kolejce II ligi wschodniej spotkały się dwa zespoły aspirujące do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Znicz Pruszków, który w pierwszych dwóch spotkaniach zaliczył dwie porażki, oraz Wisła Płock z jednym punktem na wiosnę. Dla obu zespołów, aby gonić czołówkę ligi bardzo ważne było zwycięstwo w tym spotkaniu. Jednak po końcowym gwizdku sędziego okazało się, iż zespoły podzieliły się punktami. Znicz zremisował z Wisłą 2:2 (2:1). Obecnie oba zespoły zgromadziły po 32 punkty i tracą 3 oczka do Olimpii Elbląg. Olimpia zajmuje jedno z miejsc premiowanych do awansu. W najlepszej pozycji jest zdecydowanie Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który nad Wisłą i Zniczem ma 5 punków przewagi i jeden zaległy mecz. Na pewno jedną z odpowiedzi, kto będzie się liczył w walce o awans, będzie przyszła kolejka, w której Świt podejmie Znicz Pruszków.

Wyniki zespołów z Warszawy i okolic. III liga

Znicz Pruszków - Wisła Płock 2:2 (2:1)

Bramki: Bartosz Osoliński (14), Kamil Witkowski (45) - Jakub Zabłocki (7), Marcin Nowacki (81)

W drugiej wiosennej kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej Mazur Karczew zaliczył drugą porażkę z rzędu. Mazur uległ 2:1 (1:1) Narwi Ostrołęka. Dzięki wygranej Narew traci jedynie 2 punkty do drużyn z miejsc 3-5. W następnej kolejce Mazur po raz kolejny będzie grał na wyjeździe. Tym razem przeciwnikiem podwarszawskiego zespołu będzie drużyna Radomiaka Radom. Radomiak ma obecnie tyle samo punktów, co Mazur i zajmuje jedną pozycję wyżej w tabeli.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcyNarew Ostrołęka - Mazur Karczew 2:1 (1:1)

Bramki: Piotr Strzeżysz (5), Przemysław Olesiński (80) - Piotr Stańczuk (23)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.