Facebook Google+ Twitter

Spotkanie autorskie Brofelta

Spotkanie autorskie promujące książkę „Amulet. Czytadło do samolotu na liniach transatlantyckich” Leona Brofelta.

Rzadko bywam na spotkaniach autorskich innych autorów, głównie ze względów finansowych, ale dla Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu oraz Spółki autorskiej Tomasz Kostro & Leon Brofelt uczyniłem wyjątek. To była promocja książki „Amulet. Czytadło do samolotu na liniach transatlantyckich”. Otrzymałem na nią urocze zaproszenie. Zarówno ono, jak i przyjemne wspomnienia z mojego spotkania autorskiego w Filii nr 17 - Pogoń sprawiły, że, wraz z żoną, stawiłem się w niej 12 lutego 2012r. o godzinie 17.00.

Katarzyna Krzan i Tomasz Kostro / Fot. Konrad Staszewski Przed oficjalnym rozpoczęciem spotkania, otrzymaliśmy materiał dydaktyczny w postaci wydruku wywiadu przeprowadzonego z autorem powieści. Dowiedziałem się z niego kilku interesujących informacji o Brofelcie i o „Amulecie...”, które potem rozwinął pan Tomasz Kostro, znany mieszkaniec Sosnowca. Niestety, z przyczyn od niego niezależnych, autor utworu nie był obecny na spotkaniu i pan Kostro jednoosobowo reprezentował Spółkę autorską... W trakcie spotkania został zaatakowany przez czytelników podchwytliwymi pytaniami, dotyczącymi prawdziwej tożsamości Leona Brofelta, ale dzielnie stawiał im czoła.

Miło spędziłem czas na tym spotkaniu autorskim, prowadzonym przez panią Katarzynę Krzan, redaktor naczelną naszego Wydawnictwa Internetowego E-bookowo i zachęciło mnie ono do lektury książki Leona Brofelta. Chętnie ją przeczytam i zrecenzuję, gdy będę miał ku temu okazję, tym bardziej, że zapowiada się bardzo interesująco.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.