Facebook Google+ Twitter

Spotkanie autorskie z Jackiem Kotarbińskim

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-26 14:30

Już 27.03. zapraszamy na spotkanie autorskie z Jackiem Kotarbińskim - autorem bestsellerowej "Sztuki Rynkologii".


Drodzy Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Was na spotkanie autorskie z Jackiem Kotarbińskim – autorem bestsellerowej książki pt. „Sztuka rynkologii”, która w styczniu br. ukazała się nakładem wydawnictwa Onepress.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 27.03.,w Empik Junior w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 116/122. Startujemy o 18:00. Temat spotkania, które poprowadzi Pani Barbara Żbik, to Sztuka rynkologii LIVE.

Zachęcamy do odwiedzenia strony spotkania: https://www.facebook.com/events/493693674069111/
Oraz strony książki:http://onepress.pl/ksiazki/sztryn.htm


Kilka słów o autorze:

Jacek Kotarbiński — uznany autorytet świata marketingu. Laureat konkursu Blog Roku 2012 Onet.pl, w kategorii „Blogi profesjonalne i firmowe”. Bloger „Harvard Business Review Polska”. Od 23 lat praktycznie wspiera firmy w zakresie rozwoju ich konkurencyjności, innowacji i marketingu. Trener biznesu, coach i konsultant zarządów. Jego e-book „Sztuka marketingu” już po czterech miesiącach znalazł się na drugim miejscu iTunes w kategorii „Biznes i Finanse”. Studiował w Niemczech, Austrii i Polsce. Doktorant Uniwersytetu Gdańskiego. Wykładowca Questus/Chartered Institute of Marketing, Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, Uniwersytetu Gdańskiego. Autor publikacji w „Marketingu w Praktyce” i „Marketer Plus”. Pomysłodawca fanpage’a Bareizmy Wiecznie Żywe (101 tys. fanów). Autor bloga kotarbinski.com.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.