Facebook Google+ Twitter

Spotkanie autorskie z Katarzyną Grocholą

Autorka "Nigdy w życiu" i "Ja wam pokażę!" była gościem w łódzkiej księgarni Światowid. Spotkanie miało charakter promocyjny, związany z premierą nowego wydawnictwa pisarki pt. "A nie mówiłam!".

Spotkanie z Katarzyną Grocholą. | Fot. Marta Miłak.Katarzynma Grochola pisze głównie o miłości, problemach życiowych, poszukiwaniach. Cykl powieści o Judycie i jej perypetiach podbił serca wielu czytelników. Sprzedał się w tysiącach egzemplarzy. Nowa pozycja jest kontynuacją przygód głównej bohaterki, wychowującej dorastającą córkę dojrzałej kobiety, poszukującej miłości.

Spotkanie z Katarzyną Grocholą. | Fot. Marta Miłak.Uczestnicy spotkania, w znakomitej większości fani, a w mniejszej delegacje rodzinne, spotkały ciepłą, uśmiechnięta i radosną Katarzynę Grocholę. Pisarka z uśmiechem podpisywała książki, wpisywała się do notatników. Na małym drewnianym stoliku stanął kosz z różą, jabłkiem, gruszką oraz kaktusem. Było to swoiste nawiązanie do okładek książek z cyklu "Żaby i anioły".
– Przyszłam w zasadzie po autograf dla siostry. Jest fanką Grocholi i miałam kupić jej nową książkę na "gwiazdkę". Ze względu na spotkanie autorskie przyspieszyłam zakup - śmieje się jedna z uczestniczek spotkania – fanka twórczości Grocholi.

Spotkanie z Katarzyną Grocholą. | Fot. Marta Miłak.Poprosiłam panią Katarzynę o opisanie nowej książki w dwóch zdaniach. – Nigdy nie reklamuję swoich książek. Uważam, że szczęśliwie nie ma jeszcze przymusu czytania Grocholi. Ktoś chce niech czyta, nie chce niech nie czyta (śmiech) - odpowiada pisarka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Redakcjo! nie czytacie moich maili! przeciez pisałam, że zdjecia robil ktos inny, nie ja...a wy zawsze wpisujecie moje imie i naziwsko:D ehhhD::D a pisałam kto je robil...:D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.