Facebook Google+ Twitter

Spotkanie autorskie z Patrycją Żurek w sosnowieckim CIM-ie

We wtorek, 8 stycznia 2013 r., w Centrum Informacji Miejskiej znajdującym się przy ul. Warszawskiej 3/20 w Sosnowcu, odbędzie się kolejne spotkanie autorskie z pochodzącą z Mysłowic, a mieszkającą w Sosnowcu pisarką Patrycją Żurek.

Okładka książki pt. "Kobietki" / Fot. Patrycja ŻurekTo już kolejne spotkanie z tą niezwykłą pisarką, która w zeszłym roku zadebiutowała książką pt. "Kobietki". Pierwotnie miała to być praca na konkurs. Samo pisanie jednak tak dobrze szło, że autorka postanowiła zrobić z tekstem coś więcej. Opowiada w nim historię czterech kobiet w dzisiejszym świecie. Nie stara się skupiać na rzeczywistości jako takiej, ale na ich uczuciach, relacjach, myślach. Możemy więc śledzić świat oczami każdej z bohaterek. Ich relacje zmieniają się, zostają wystawione na próbę i nie zawsze kończą sie happy endem. Ukazała życie takim, jakim jest, bez przesadnego i niepotrzebnego przesłodzenia.

Teksty Patrycji Żurek możemy również znaleźć w "Gazecie Mysłowickiej", można śmiało więc stwierdzić, że pisanie to jej pasja.

Spotkanie autorskie rozpocznie się o godz. 17.00 w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Warszawska 3/20), w Sosnowcu (pasaż przy Dworcu Stulecia). Wstęp wolny.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.