Facebook Google+ Twitter

Spotkanie Bronisława Komorowskiego ze studentami UW

14 października o godzinie 15 w auli Starej BUW przy Krakowskim Przedmieściu odbędzie się spotkanie studentów z prezydentem Bronisławem Komorowskim.

Stary budynek BUW - Kampus Centralny UW. / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f7/Stary_BUW.JPG/800px-Stary_BUW.JPGSamorząd Studentów UW, Niezależne Zrzeszenie Studentów, Stowarzyszenie Młoda
RP oraz Zrzeszenie Studentów Polskich zaprosiły prezydenta na spotkanie w sprawie najważniejszych kwestii, które ich dotyczą. Niedawno rozpoczął się nowy rok akademicki, więc żaków na pewno dręczy wiele pytań związanych ze studiami i planami głowy państwa odnośnie szkolnictwa wyższego. Przez półtorej godziny będą mieli szansę zadawania pytań, krytykowania i rzucania pomysłów. Udział w wydarzeniu weźmie również Jej Magnificencja Rektor UW prof. Katarzyna Chałasińska-Macukow.

Co ciekawe, tego samego dnia na terenie Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu ma odbyć się demonstracja przeciw niedofinansowaniu szkolnictwa wyższego oraz złym warunkom pracy na uniwersytetach. Czyżby chciano upiec dwie pieczenie na jednym ogniu?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jan Żółtowski
  • Jan Żółtowski
  • 18.10.2010 14:47

Uczestniczyłem w spotkaniu. Zapytałem Pana Prezydenta o to jak przeciętny student ma sobie radzić ze studiami jeśli nie stać go na utrzymanie. Pan Prezydent odpowiedział, że można chodzić na piwo do Harendy.
Całe spotkanie wyglądało jakby to była przyjemna rozmowa przy piwie z udziałem kolegi, który dziś jest prezydentem. Mało merytoryczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chciałabym usłyszeć opinię studentów z UW uczestniczących w tym wydarzeniu właśnie z tego spotkania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.