Facebook Google+ Twitter

Spotkanie dziennikarzy obywatelskich i mediów lokalnych w Ojcowie

Jak wcześniej informowałem 24 kwietnia 2010 r.w Ojcowie Dyrekcja OPN będzie gościć dziennikarzy obywatelskich i przedstawicieli mediów lokalnych z całej Polaki.

Ojcowski Park Narodowy -Skały / Fot. Robert CieślikW dzisiejszym tekście podaję program spotkania:

10 -11 - zwiedzenie nowo otwartego nowoczesnego muzeum im. Władysława Szafera,

11 - 12 - konferencja prasowa z dyr. OPN Rudolfem Suchankiem i pracownikami Ośrodka Edukacyjno-Dydaktycznego OPN,

12 -16.20 - zwiedzenie Jaskini Ciemnej i przejście zielonym szlakiem.

Prosimy o zabranie ze sobą obuwia turystycznego i odzieży sportowej oraz latarki ze względu na warunki panujące na szlaku i w jaskini. Jest możliwy nocleg dla osób z odległych miejscowości (bezpłatny) dla 23 osób w pokojach jedno-, dwu-.trzy- i cztero-osobowych posiadających łazienkę, za wyjątkiem 4 pokoi, które posiadają łazienkę na korytarzu.

Nocleg możliwy jest z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. W sobotę będziemy pod opieką OPN. W czasie nieobjętym programem w uzgodnieniu z organizatorem będzie możliwe przeprowadzenie wywiadu z kompozytorem Andrzejem Zaryckim i aktorką Beatą Paluch oraz Wolfgangiem Hoferem, artystą malującym gliną, Austriakiem zamieszkałym w Polsce.

Ośrodek Edukacyjno- Dydaktyczny w którym będzie nocleg. / Fot. Robert CieślikW niedzielę proponujemy zwiedzenie zamku w Pieskowej Skale (fakultatywnie). Pomożemy i zaopiekujemy się.

kronikarz1945@gmail.com
wniosek akredytacyjny zawierający dane osobowe, miejsce zamieszkania i nr tel. kontaktowego.
Przydatne linki:http://maps.google.pl/maps?hl=pl&lr=&um=1&ie=UTF-8&q=Ojcowski+Park+Narodowy&fb=1&gl=pl&hq=Ojcowski+Park+Narodowy&hnear=Ma%C5%82opolskie&cid=0,0,6859367846406441904&ei=sYbBS-zLDM6POI3PkJcE&sa=X&oi=local_result&ct=image&resnum=1&ved=0CAwQnwIwAA
i http://www.opn.pan.krakow.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Brawo Lesławie. Takich inicjatyw więcej. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dojazd do hotelu w Ojcowie bus odjeżdża o godzinie 19.00 /piątek/z parkingu w Krakowie ul Pawia obok galerii krakowskiej w pobliżu Dworca PKP tel.do kierowcy 660 764 870 Krzysztof Wardyński /Bus będzie miał tablicę SPOTKANIE DZIENNIKARZY W OJCOWIE.Mój .tel.608 680 292.Proponuję pospacerować po Krakowie do godziny odjazdu busa i spokojnie dojechać pod hotel.Pozdrawiam i zapraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jak dojechać autobusem?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poprawiony program ustalony z zainteresowanymi osobami.
Zapraszam na spotkanie dziennikarzy obywatelskich i mediów lokalnych w Ojcowie 24 kwietnia 2010 roku.
Program: godz.10.00-11.20 - zwiedzenie nowootwartego nowoczesnego muzeum im. Władysława Szafera,
11.20-12.20 - konferencja prasowa z dyr. OPN i pracownikami Ośrodka Dydaktyczno-Edukacyjnego,
12.20-16.20 zwiedzenie Jaskini Ciemnej i przejście zielonym szlakiem.
Prosimy o zabranie ze sobą obuwia turystycznego i odzieży sportowej oraz latarki ze względu na warunki panujące na szlaku i w jaskini.
Informuję ,że wyżywienie stoi po stronie uczestników spotkania/ odpłatne/ w dobrze rozwiniętej sieci gastronomicznej na terenie Ojcowa.Dla uczestników spotkania przewidujemy dowóz z Krakowa do hotelu w Ojcowie pod budynek hotelu busem lub samochodem osobowym. Wyjazd w piątek 23 kwietnia z Krakowa. Ok.godz.19.00.Osoby chcące skorzystać z dojazdu /bezpłatnego/ proszone są o kontakt telefoniczny 608 680 292 tel do OPN 12 389 20 05
Jest możliwy nocleg dla osób z odległych miejscowości /bezpłatny/ dla 23 osób w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych posiadających łazienkę, za wyjątkiem 4 pokoi, które posiadają łazienkę na korytarzu. Nocleg możliwy jest z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. W sobotę będziemy pod opieką OPN. W czasie nieobjętym programem w uzgodnieniu z organizatorem będzie możliwe przeprowadzenie wywiadu z Wolfgangiem Hoferem, artystą malującym gliną, Austriakiem zamieszkałym w Polsce .W niedzielę proponujemy zwiedzenie zamku w Pieskowej Skale /fakultatywnie/. Pomożemy i zaopiekujemy się.kronikarz1945@gmail.com wniosek akredytacyjny zawierający dane osobowe, miejsce zamieszkania i nr tel. kontaktowego.
Nocleg w willi Pod Kazimierzem w ośrodku dydaktyczno-edukacyjnym
Mój tel.608 680 292

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do zobaczenia w Ojcowie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzień dobry Panu..
Z przeczytanego planu zajęć zapowiadają się iście interesujące spotkania -włącznie ze zwiedzaniem poszczególnych miejsc... Pozdrawiam- Joanna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rewelacja! Na pewno zabierzemy się nim razem z Pawłem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla przyjeżdżających na spotkanie w Ojcowie i nocujących w hotelu OPN w piątek będzie podstawiony specjalny oznakowany bus,który bezpłatnie podwiezie uczestników spotkania na trasie Kraków- Ojców .Godzina i miejsce postoju busa zostanie przesłana mailem uczestnikom spotkania w czwartek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście Livio nocleg masz,przepraszam chochlik jest czasami brutalny.Do zobaczenia w piątek w hotelu,możesz też nocować z soboty na niedzielę.Pozdrawiam , zapraszam i przepraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli nie było noclegu Liwio to zgłoś to na adres kronikarza i zapewniam cię,że będziesz go miała.Paweł Kiliański go ma.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.