Facebook Google+ Twitter

Spotkanie dziennikarzy obywatelskich i prasy lokalnej w Ojcowie

W kwietniu redakcja "Kronikarza gminy Skała i gmin sąsiednich",internetowe radio Skała przy współudziale Ojcowskiego Parku Narodowego zapraszają dziennikarzy obywatelskich i prasy lokalnej do Ojcowa. Ilość miejsc ograniczona noclegami.

Zamek w Pieskowej Skale / Fot. Robert CieślikW kwietniu 2010 roku redakcja kronikarz.org.pl/, http://www.radioskala.info/news.php wspólnie z OPN organizują spotkanie dziennikarzy obywatelskich i prasy lokalnej w Ojcowie. Zgłoszenia do udziału, akredytacje i informacje: kronikarz1945@gmail.com

Zamek w Ojcowie / Fot. Robert CieślikDla dziennikarzy z odległych miejscowości przygotowano noclegi. W trakcie spotkania będziemy pod opieką przewodników i pracowników Ojcowskiego Parku Narodowego. Zwiedzimy OPN, zapoznamy się z atrakcjami turystycznymi gminy Skała i gmin sąsiednich, dowiemy się, jak funkcjonuje internetowe radio Skała. Nie możemy jednak zdradzać wszystkich szczegółów - chociaż wiemy, że organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, aby uatrakcyjnić pobyt dziennikarzy na naszej gościnnej ziemi. Szczególnie zapraszamy dziennikarzy fotografujących i malujących, albowiem krajobraz jest urokliwy, co możecie państwo zobaczyć na zdjęciach fotoreportera Roberta Cieślika.

Ojcowskie Skały / Fot. Robert CieślikKlimaty Ojcowskiego Parku Narodowego / Fot. Robert CieślikGrota w muzeum im.W.Szafera / Fot. Robert Cieślik


Magiczne miejsce / Fot. Robert CieślikEkspozycja w muzeum i. W.Szafera / Fot. Robert CieślikPark zamkowy w Ojcowie / Fot. Robert Cieślik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.03.2010 06:52

W kwietniu niestety nie mogę przyjechać , będę jednak w Ojcowie pod koniec lipca . Żałuje tylko że nie spotkam się z dziennikarzami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W związku z licznymi pytaniami informuję :Oczywiście mogą przyjechać dziennikarze z innych redakcji,wystarczy zgłosić; imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i ilość noclegów, nie więcej niż 2, jeżeli ktoś chce malować, rysować, fotografować, może uzyskać więcej noclegów po poinformowaniu o tym organizatorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem postaram powiadomić po świętach o ostatecznym terminie spotkania.Życzę wielu wrażeń, zdjęć i malunków.A także miłych niespodzianek.Podstawą do otrzymania informacji będzie chęć wzięcia udziału przesłanego na adres: kronikarz1945@gmail.com

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za zaproszenie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zatem informuję,że postaram się przyspieszyć podanie terminu o maksymalną ilość .Na pewno nie będzie to więcej niż 14 dni/spróbuję wynegocjować to z organizatorami/- chociaż nie wiem ile to jest długoterminowo?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla mnie 7 dni to za mało. Trzeba być dyspozycyjnym, a ja na ogół snuje plany długoterminowe:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również nie mogę na razie się zdecydować bez konkretnego terminu :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze raz powtarzam komentarz: Wszyscy,którzy skorzystają z akredytacji,którą można uzyskać pod adresem kronikarz1945@gmail.com otrzymają 7 dni przed terminem spotkania wszystkie niezbędne informacje logistyczne i informacje jakie niespodzianki ich czekają,oczywiście w zakresie stosownym do zaproszenia./Niespodzianki powinny być niespodziankami.Tylko zgłoszenie chęci udziału i akredytacja mogą gwarantować udział w spotkaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beata ma rację, trudno się zdecydować bez konkretnego terminu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za propozycję, ale zbyt nagła...
W jakim terminie ma się odbyć to spotkanie (jaki dzień)?

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.