Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1428 miejsce

Spotkanie Młodzieży Salezjańskiej z akcentem dreznieńskim w tle

Już za kilka dni młodzież zjednoczona w Salezjańskim Ruchu Młodzieżowym zjedzie się do Wrocławia, aby uczestniczyć w spotkaniu wspólnotowym. Jednym z jego punktów będzie wyjazd do niemieckiego miasta - Drezna.

Tegoroczne spotkanie młodzieży salezjańskiej odbywać się będzie w dwóch miastach - stolicy inspektorii wrocławskiej, Wrocławiu oraz Dreźnie. Do Drezna młodzież uda się już pierwszego dnia spotkania, kiedy przypadnie dokładnie 75 rocznica męczeńskiej śmierci błogosławionych wychowanków salezjańskich z Poznania: Czesława Juźwiaka, Edwarda Klinika, Edwarda Kaźmierczyka, Franciszka Kęsego oraz Jarogniewa Wojciechowskiego. Na miejscu mają uczestniczyć w Mszy świętej oraz specjalnie przygotowanym z tej okazji programie.
Oprócz wyjazdu do Drezna w programie przewidziano także m.in. poranną Mszę świętą na górze Ślęzy, Msza św. z uczestniczeniem w ślubach wieczystych, warsztaty duchowe, zajęcia rekreacyjne, czy też gra miejska. W czasie tych czterech dni spotkania znajdzie się też czas na nawiązanie nowych znajomości, jak też skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.