Facebook Google+ Twitter

Spotkanie noworoczne emerytów i rencistów w Golczewie

30 stycznia 2010 r. odbyło się spotkanie noworoczne z opłatkiem, członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła Terenowego w Golczewie.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie, gdzie wychowuje się młodzież w odpowiednim duchu pod dyrekcją Aldony Kaczmarek. Na każdym kroku widać w szkole żywą historię i ducha współczesnego wychowania. Fot. Ryszard Jan Zag
Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie, gdzie wychowuje się młodzież w odpowiednim duchu pod dyrekcją Aldony Kaczmarek. Na każdym kroku widać w szkole żywą historię i ducha współczesnego wychowania. Fot. Ryszard Jan Zag

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Prawdopodobnie takie spotkania rencistów i emerytów organizowane są w gminie Maszewo. Z opowiadań uczestników wynika że są bardzo zadowoleni. Tańce w rytmach dawnych lat, przypomina się przeszłość. Może uda się mnie zebrać materiał do artykułu to napiszę z załączonym materiałem zdjęciowym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* Sympatycznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysł to początek. Aby spotkanie takie było pamiętane, stoły i wystrój przez p. Urszulę Szukalską z pracownikami kuchni, było w sposób przemyślny przygotowane. Konstanty Kmuk zapoznał z planowanymi wycieczkami w roku 2010 i zachęcił do udziału w nich. Obecna na spotkaniu sekretarz Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej p. Elżbieta Kulesza, stwierdziła, że tu się pamięta o emerytach i rencistach, bo są oni najważniejszą częścią społeczności gminnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysłowe te spotkania emerytów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.