Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32322 miejsce

Spotkanie po latach

Absolwenci miasteckiego liceum z rocznika 1945-46 ponownie zasiedli w szkolnych ławach. A to za sprawą szkolnego zjazdu, który miał miejsce w sobotę, 6 czerwca.

Pamiątkowe zdjęcie przed budynkiem szkoły. / Fot. Mateusz ZarychtaDwadzieścia osób zawitało w progi ogólniaka, aby wziąć udział w tym wyjątkowym spotkaniu.
- Są to pierwsi mieszkańcy Miastka, urodzeni zaraz po zakończeniu działań wojennych - mówi Jerzy Lubieński, jeden z głównych organizatorów zjazdu.

Niejednemu uczestnikowi zakręciła się łezka w oku na widok dawnych kolegów i koleżanek ze szkoły.
- Bardzo miło jest popatrzeć na takich ludzi, którzy po tylu latach ponownie spotkali się razem – podkreśla Beata Wasiuk, wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Miastku.

Podczas zjazdu, wszyscy z wielką radością wspominali czasy, jak to ponad 40 lat temu uczęszczali do tej placówki. Wiele zachwytu wśród absolwentów LO wzbudziła możliwość obejrzenia kroniki szkolnej i klasowego dziennika lekcyjnego z początki lat 60. Po części oficjalnej w szkole, odbyła się impreza integracyjna w ośrodku Zielona Skarpa w Świeszynie.

Wspólne przeglądanie kroniki szkolnej. / Fot. Mateusz ZarychtaNa spotkaniu z wicedyrektor szkoły. / Fot. Mateusz ZarychtaPodziękowanie Beacie Wasiuk - wicedyrektor ZSO Miastko za miłe przyjęcie. / Fot. Mateusz Zarychta

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Takie spotkania po latach są bardzo wzruszające i zaskakujące ;) Na pewno miło jest wrócić do wspomnień sprzed tylu lat :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.