Facebook Google+ Twitter

Spotkanie Rad Działalności Pożytku Publicznego w Opolu

W dniach 3-5.10.2014 roku w Opolu odbyło się II międzyregionalne spotkanie przedstawicieli Rad Działalności Pożytku Publicznego

 / Fot. Wiesław UrbańczykW dniach 3-5.10.2014 roku w Opolu odbyło się II międzyregionalne spotkanie przedstawicieli Rad Działalności Pożytku Publicznego. Podczas spotkania członkowie Rad z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, śląskiego i opolskiego wymieniali się doświadczeniami, rozmawiali o trudnościach, na jakie natrafiają w swojej pracy ale również inspirowali się nawzajem. Ważnym elementem podczas spotkania było podpisanie listu intencyjnego dotyczącego kontynuowania współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy członkami Rad Pożytku.
Uczestnicy mięli też okazję porozmawiać o tworzących się standardach działań RDPP i podyskutować na temat komunikowania się Rad z innymi ciałami dialogu czy tez o etyce w pracy jako członka Rady. Były to bardzo owocne i intensywne trzy dni wspólnej pracy.
Spotkanie było realizowane w ramach projektu Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS.
Realizatorzy projektu:
Lider: Centrum Opus - Łódz
Partnerzy: CRIS Rybnik, RCWIP - Wrocław, OCWIP - Opole

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.