Facebook Google+ Twitter

Spotkanie rodziców dzieci oraz wolontariuszy FOPD

  • Adam Rak
  • Data dodania: 2010-02-22 14:05

22 stycznia odbyło się spotkanie rodziców dzieci i wolontariuszy Franciszkańskiego Ośrodka Pomocy Dzieciom w Głubczycach. W programie spotkania znalazły się m.in.: zwiedzanie ośrodka, poczęstunek oraz wspólne gry i zabawy.

22 stycznia w godzinach popołudniowych we Franciszkańskim Ośrodku Pomocy Dzieciom w Głubczycach odbyło się Noworoczne Spotkanie z Rodzicami. Celem spotkania było pokazanie rodzicom dzieci miejsca, gdzie spędzają czas po szkole ich pociechy, a rodzicom wolontariuszy, na czym polega praca młodzieży.

Spotkanie rozpoczęło się od oprowadzenia przybyłych Gości po terenie Ośrodka przez Dyrektora o. Łazarza żukowskiego OFM.

Gdy zwiedzanie dobiegło końca, wszyscy udali się do dużej sali, gdzie został przygotowany poczęstunek. Wolontariuszki: Ela i Agnieszka przygotowały rozmaite konkursy, w których udział brali rodzice z dziećmi.

Był to piękny czas, gdy wszyscy mogli się bardziej poznać. Towarzyszyła mu miła atmosfera i każdy miał na twarzy uśmiech. Wszyscy uczestnicy spotkania wyrazili nadzieję, że jeszcze nie raz będzie dane spotkać się w takim gronie.


Więcej informacji z życia Ośrodka jak zawsze na stronie: www.dobryczyn.pl.tl

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.