Facebook Google+ Twitter

Spotkanie W24 w Łodzi

W piątkowy wieczór kilku redaktorów łódzkiego oddziału W24 spotkało się, by wspólnie porozmawiać o dziennikarstwie obywatelskim i dalszych losach Wiadomości24.pl.

Lokal Dwie Dłonie // fot. P.DrzewieckiTen wieczór spędziliśmy w lokalu "Dwie dłonie" na ul. Wólczańskiej, gdzie po godz. 18 pierwsze osoby zajęły stolik. W miarę upływu czasu dochodzili kolejni redaktorzy. A byli to: Marta Miłak (jedyna Wywiad z Martą Miłak // fot. P.Drzewieckiprzedstawicielka płci pieknej w tym gronie), Krzyszof Ostanówko, Daniel Siwak, Kamil Hupało, Krzysztof Baraniak, Bartek Stawowski, Krzysztof Olejniczak i Piotrek Drzewiecki. Po dość długim czasie oczekiwania, dotarł Tomek Kowalski.

Siedząc przy stoliku, zajadając pizzę i popijając piwkiem (kierowcy popijali inne napoje!) rozmawialiśmy o Pan Redaktor w nieco innej roli...// fot. P.Drzewieckirozwoju Wiadomości 24. Mówiliśmy o tym, co nam się podoba, a co chcielibyśmy zmienić. Jak zwykle pojawił sie wątek sensu istnienia plusów i minusów, ich komentowania. Rozmawialiśmy też o osobach,Daniel przy pracy // fot. P.Drzewiecki które są zarejestrowane na W24, ale nie są zbyt aktywne w pisaniu artykułów. Zastanawialiśmy się w jaki sposób takie osoby zmotywować.

Nowe pomysły

Powstała także idea stworzenia radia internetowego W24, które podłączone byłoby pod nasz portal. I to naPrawie jak kolegium redakcyjne // fot. P.Drzewiecki nim, na początek np. na koniec tygodnia, prezentowalibyśmy Krzysiowi spodobała się ropa reportera // fot. B.Stawowskinajważniejsze wydarzenia minionych dni.Co wy o tym myślicie? Zostało rzuconych jeszcze kilka innych pomysłów, ale może o tym przy innej okazji wypowiedzą się ich autorzy.

Był to bardzo mile spędzony czas w gronie osób, z którymi na co dzień kontaktujemy się głównie drogą internetową.

A więc do zobacznia na kolejnym spotkaniu Redakcji W24 w Łodzi!

Zobacz też fotogalerię Bartka Stawowskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

hehe:) no przy pracy, albo jak chcesz to nauce fotoreportera:) dzieks za plusika:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przy jakiej pracy ja tam jestem to nie wiem ale wyszedłem jak rasowy żul z profilu :-] Ale "plusa" daje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Siedząc przy stoliku, zajadając pizzę i popijając piwkiem :D hahaha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż mogę powiedzieć, w pełni się zgadzam, szkoda, że tak krótko...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.