Facebook Google+ Twitter

Spotkanie z dowcipem

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-07-09 13:49

Czy w czasach, kiedy po drogach mkną sportowe samochody, a priorytetem dla współczesnych kierowców jest moc silnika, jest jeszcze miejsce na sentyment do starych samochodów?

Czy w czasach, kiedy po drogach mkną sportowe samochody, a priorytetem dla współczesnych kierowców jest moc silnika oraz zużycie paliwa, jest jeszcze miejsce na sentyment do starych samochodów? Organizatorzy IX edycji Garbojamy mówią zdecydowane TAK!

Wszystkich tych, którzy są prawdziwymi miłośnikami VW Garbusa lub po prostu odczuwają niczym niezaspokojoną tęsknotę za klimatem szalonych lat 60. zapraszamy na Europejski Zlot „Garbojama”, który odbędzie się w dniach 9-12 lipca, tradycyjnie już nad zalewem w Kryspinowie. Nieoficjalny początek spotkania przy dźwiękach rockowej muzyki zaplanowany jest na najbliższy czwartek, 9 lipca, o godzinie 22.30.

Organizatorzy zadbali o to, by czterodniowa impreza obfitowała też w inne atrakcje. Dlatego program spotkania, którego główną osią będzie prezentowanie Garbusów, został poszerzony o tak nietypowe elementy, jak wybory Miss mokrego podkoszulka, czy degustacje białej tabaki. Impreza zapowiada się więc na niezwykle udaną i zaskakującą.

Obecność Ozony Snuffy Weiss na Zlocie „Garbojama” jest nieprzypadkowa. Jak słusznie zauważa
Maciej Kasprzak z firmy Tobacco Trading International „Współcześnie zmieniło się postrzeganie tego typu samochodów. Dziś Garbusy stały się wyznacznikiem ekstrawagancji, klasy, a jednocześnie dobrego humoru. Dokładnie tak samo, jak biała, beznikotynowa tabaka”.

Tych wszystkich, którzy mają mocne nerwy, są fanatycznymi pasjonatami motoryzacji i odczuwają nieodpartą żądzę wrażeń – Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 09.07.2009 15:55

Byłam na tym w tamtym roku, wypas!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.