Facebook Google+ Twitter

Spotkanie z fotografią Niesporków

Z okazji 90-lecia firmy Foto-Niesporek 6 listopada o godzinie 18 w Galerii Szyb Wilson w Katowicach przy ulicy Oswobodzenia 1 odbędzie się spotkanie z fotografią tej jednej z najstarszych firm fotograficznych w Polsce.

Spotkanie z fotografią Niesporków z okazji 90-lecia firmy / Fot. Krzysztof NiesporekFoto-Niesporek ma swoją siedzibę w magicznej dzielnicy Katowic -
Nikiszowcu. Działają nieprzerwanie od 1919 roku. Augustyn Niesporek przekazał firmę synowi Franciszkowi. W roku 1971 kontynuację tradycji rodzinnej przejęli obecni właściciele firmy: Krystyna i Krzysztof Niesporek.

Od samego początku specjalnością zakładu stała się szeroko pojęta fotografia portretowa, a w szczególności zdjęcia ślubne. Wiele z nich można zobaczyć na stronie internetowej Foto-Niesporek . Prace firmy były wielokrotnie nagradzane na krajowych konkursach, plenerach oraz wystawach fotograficznych.

Warto więc wybrać się 6 listopada o godzinie 18 do Galerii Szyb Wilson w Katowicach przy ulicy Oswobodzenia 1, by spotkać się tam z tak wyjątkowymi fotografiami tej jednej z najstarszych firm fotograficznych w Polsce.

Źródło: Foto-Niesporek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.