Facebook Google+ Twitter

Spotkanie z Grzegorzem Halamą w Pałacu "Połączonych Pasją"

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na Wieczór z Grzegorzem Halamą. Występ rozpocznie się 14 września o godz. 19. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Grzegorz Halama / Fot. mat. organizatoraStał się popularny dzięki roli Śpiewającej Bakterii, a następnie parodii piosenek hip-hopowych pt. "Śpiworki", z której to pochodzi słynny tekst "Ja wiedziałem, że tak będzie".

Wielu z nas kojarzy jednak Grzegorza Halamę z kreacją Pana Józka - hodowcy drobiu z Chociul. Wywiady z Panem Józkiem są prezentowane w każdy poniedziałek o 8.48 w radiowej Trójce.

Oprócz tej roli, satyryk zaprezentuje też swoje skecze m.in. "Bajka dresiarza" czy "Sklep z energooszczędnymi lodówkami", a także monologi: "Papa Carlito" i "Miss Świata". Podczas łódzkiego występu charytatywnego nie zabraknie części śpiewanej, w której to usłyszymy m.in. "Puk, puk, puk, do ambasady bram", "Ku chwale ludzkości" czy "Cały świat bosmana znał szanta".

Bilety w cenie 50 zł można kupić w: Strefie Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80.

Przed występem Grzegorza Halamy widzowie zobaczą artystów z "Integracyjnej Grupy Teatralnej TON", pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.