Facebook Google+ Twitter

Spotkanie z Manuelą Gretkowską w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-23 09:20

W sobotę 24 marca br. w godz. 12-14 na Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie (ul. Urbanistów 3) odbędzie się spotkanie otwarte z Manuelą Gretkowską pt. „Doświadczenia lidera Partii Kobiet".

W sobotę 24 marca br. w godz. 12-14 na Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie (ul. Urbanistów 3, dzielnica Ochota) odbędzie się spotkanie otwarte z Manuelą Gretkowską pt. „Doświadczenia lidera Partii Kobiet” realizowane w ramach cyklu wykładów pt. „Lider w społeczeństwie obywatelskim” organizowanych przez projekt „Kuźnia Liderów - Szkoła Mentorów”.

Manulea Gretkowska jest działaczką społeczną oraz założycielką Polskiej Partii Kobiet. Opowie o tym, co sprawiło, iż została liderką ruchu społecznego, a następnie partii politycznej „Partii Kobiet”. Odpowie na pytania: czy kobietom potrzebna jest ich własna partia, dla kogo jest „Partia Kobiet” oraz jakich liderów potrzebują Polacy. Podzieli się refleksjami na temat trudności jakie wiążą się z byciem liderką partii politycznej w polskiej rzeczywistości oraz doświadczeniami z działalności w Partii Kobiet. Pisarka przedstawi również swoje plany na przyszłość.

Założeniem cyklu pt. „Lider w społeczeństwie obywatelskim” jest aktywizowanie i inspirowanie indywidualnych osób – potencjalnych liderów – do podejmowania inicjatyw w różnych obszarach działalności poprzez prezentację pozytywnych postaw dotychczas funkcjonujących w polskim społeczeństwie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

mikołajek
  • mikołajek
  • 23.03.2012 14:17

Gdybym tam był na tym otwartym spotkaniu i znalazł w sobie wystarczająco dużo poznawczej ciekawskości to bym się zapytał panią Manuelę czy jest taka postać w filmie Galerianki , oczywiście tylko jeśli pani Manuela miała okazję film ten obejrzeć , z którą by się chciała w sposób szczególny identyfikować?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.