Facebook Google+ Twitter

Spotkanie z Mari Jungstedt w Warszawie. Szukamy chętnych!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-11-10 14:45

15 listopada o godz. 16 w salonie Empik Junior w Warszawie odbędzie się spotkanie z Mari Jugnstedt, autorką takich książek jak: "Niewidzialny", "Niewypowiedziany", "We własnym gronie", "Upadły anioł". Szukamy chętnych autorów!

 / Fot. Materiały prasoweMari Jungstedt urodziła się w 1962 roku, jest znaną szwedzką dziennikarką, prowadzi w telewizji popularny program rozrywkowy dla kobiet. W 2003 roku ukazała się jej debiutancka powieść: "Niewidzialny", pierwsza część siedmiotomowej serii kryminałów z inspektorem Andersem Knutasem jako głównym bohaterem, które zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków. Seria ta zagwarantowała jej miejsce wśród najwybitniejszych twórców gatunku: Camilli Lackberg, Asy Larsson, Stiega Larssona i Henninga Mankella.

W Polsce ukazało się wszystkie siedem tytułów serii gotlandzkiej: "Niewidzialny", "Niewypowiedziany", "We własnym gronie", "Upadły anioł", "Umierający dandys", "Słodkie lato", "Podwójna cisza".

Chętni mogą zgłaszać się w komentarzach do 13 listopada.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.