Facebook Google+ Twitter

Spotkanie z mistrzem olimpijskim Robertem Korzeniowskim w Sopocie

31 marca w sopockim SWPS odbędzie się otwarte spotkanie z Robertem Korzeniowskim. Gość poruszy temat psychologicznego wspomagania w rożnych dziedzinach funkcjonowania człowieka, będzie także czas na dyskusję z mistrzem.

Spotkanie z Robertem Korzeniowskim już 31 marca 2012 r. Nie może Cię tam zabraknąć! / Fot. Psychologia Sportu PozytywnegoRobert Korzeniowski jest jednym z najlepszych na świecie sportowców, 4-krotnym mistrzem olimpijskim w chodzie sportowym, który przez wiele lat pozostawał najlepszym, najbardziej regularnym zawodnikiem na świecie. Po zakończeniu kariery nadal w ciekawy sposób promuje ideę sportu, zarówno w telewizji, jak i biznesie, a także imprezach sportu masowego. Jest autorem dwóch książek, w których opisuje czynniki, które miały znaczenie dla jego sukcesu. Książki te stanowią praktyczną i przydatną lekturę dla pracy trenerów, zawodników, pracujących w sporcie psychologów, biznesmenów oraz wszystkich osób, które są zainteresowane ścieżką osiągnięć w swoim życiu.

Na spotkaniu Robert Korzeniowski przedstawi swoją wizję sukcesu życiowego, zawodowego i sportowego osiąganego na różnych poziomach działalności osobistej, zawodowej i społecznej. Nie będzie to pierwsza wizyta sportowca w Sopocie. Robert Korzeniowski miał już okazję odwiedzić Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej i poprowadził wykład w sposób spójny i niebywale angażujący słuchacza. Na pewno będzie tak i tym razem!

Spotkanie odbędzie się 31 marca 2012 roku o godz. 10 w SWPS w Sopocie, ul. Polna 16/20, sala 209. Wstęp wolny! będzie możliwość nabycia autorskiej książki Roberta Korzeniowskiego wraz z jego autografem.

Wydarzenie odbywa się z inicjatywy organizatorów studiów podyplomowych psychologia sportu pozytywnego w SWPS w Sopocie. Słuchacze studiów to osoby zainteresowane sportem, wśród których znajdują się psychologowie zawodowo zajmujący się sportem, trenerzy sportowi oraz inne osoby zaangażowane w sport.

Więcej informacji i wszelkie pytania dotyczące wydarzenia: iza.slomska@gmail.com

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.