Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23806 miejsce

Spotkanie z pisarką Barbarą Krysicką

29 maja 2012r. w Szkole Podstawowej im. A.W. Niegolewskich w Rudnikach na kolejnym gminnym konkursie recytatorskim gościem specjalnym była opalenicka poetka Barbara Krysicka, którą serdecznie powitała dyrektor szkoły Lilianna Mortka.

Wspólne zdjęcie pisarki Barbary Krysickiej z uczestnikami konkursu recytatorskiego w SP Rudniki. / Fot. Fot. Justyna BartkowiakAutorka książek "Kolory miłości", "Poza miastem", "Strofy o Opalenicy", i "Pokochać" na początku spotkania przybliżyła uczestnikom swoją twórczość. Opowiedziała też dzieciom, jak wyglądają etapy powstawania jej książek. Skąd biorą się jej pomysły.

Następnie wysłuchała dzieci z klas I i III, które recytowały jej wiersze. Po recytacji, i naradzie komisji dyrektor szkoły nagrodziła zwycięzców z poszczególnych szkół gminny Opalenica.Jedna z książek pisarki Barbary Krysickiej-Warto przeczytać. / Fot. Fot.Justyna Bartkowiak

Pisarka dodatkowo wyróżniła książkami i autografami wybranych przez nią małych artystów. Uczestnicy konkursu recytatorskiego byli doskonale przygotowani. Na sam koniec spotkania zrobiono wspólne zdjęcie. Dla wszystkich było to wspaniałe spotkanie i przeżycie autorskie.

zobacz film
Zobacz zdjęcia.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.