Facebook Google+ Twitter

Spotkanie z reżyserką filmu "Mów co chcesz" w "Starym Kinie"

29 sierpnia o godz. 18:00 w hotelu Stare Kino odbędzie druga odsłona cyklu „Młode filmy w Starym Kinie”. W roli głównej wystąpi film „Mów, co chcesz” – artystyczny dokument w reżyserii Małgorzaty Maszkewicz.

 / Fot. Cinema HotelPo projekcji każdy gość będzie mógł wziąć udział w interesującej dyskusji i osobiście porozmawiać z autorką filmu. Spotkanie jest bezpłatne. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres booking@cinemahotel.pl lub pod numerem tel. 880 222 100.

"Mów, co chcesz" w reż. Małgorzaty Maszkiewicz to filmowy portret słynnego artysty hiphopowego L.U.C - a. W zamyśle miał on być reportażem z jubileuszowego koncertu Łukasza L.U.C Rostkowskiego. Jednak przypadkowo nagrane wypowiedzi, zmagania z przeciwnościami losu oraz niebezpieczny wypadek, jakiemu uległ raper podczas koncertu, zmieniły tor montażu tego filmu. Tak powstał artystyczny dokument o kreowaniu rzeczywistości i mocy słów, jako samospełniającej się przepowiedni. Zapraszamy do Starego Kina na pokaz filmu "Mów, co chcesz" w ramach drugiej odsłony cyklu "Młode filmy w Starym Kinie". Więcej informacji na Stare Kino

Cykl „Młode filmy w Starym Kinie” powstał z pasji do sztuki kinematografii. Jego celem jest wsparcie początkujących twórców filmowych i promocja ich reżyserskich debiutów. Hotel Stare Kino, który powstał na fundamentach pierwszego kina w Polsce, jest idealnym miejscem na filmowe spotkania. Artystycznej atmosferze sprzyja również wnętrze hotelu, które jest inspirowane klasykami kina światowego i filmami łódzkich korzeniach. Spotkania z cyklu „Młode filmy w Starym Kinie” odbywać się będą w każdą, ostatnią sobotę miesiąca. Jeśli chcesz jesteś początkującym rezyserem i chcesz współtworzyć cykl „Młode filmy w Starym Kinie” napisz do nas na adres aleksandra.choros@cinemahotel.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.