Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2685 miejsce

Spotkanie z Robertem Bernatowiczem w Zabrzu. Czy uwierzyli?

Wielu ludzi twierdzi, że jeśli czegoś nie da się logicznie wytłumaczyć, zrozumieć, ogarnąć własnym umysłem, to musi być to nieprawdziwe lub wymyślone dla potrzeb sensacji. Tematy tj. UFO, kręgi zbożowe, reinkarnacja, ORBS itp. budzą kontrowersje. Ludzie, którzy wierzą w te zjawiska nie chcą się ujawnić z prostej przyczyny… by nie być wyśmianym.

Robert Bernatowicz / Fot. Jolanta BudniakRobert Bernatowicz / Fot. Jolanta BudniakWierzyć, nie wierzyć
…Świat nie jest tak prosty, jakby się
nam ludziom wydawało, dlatego czasem warto dać
za wygraną i uwierzyć,
że są siły nadprzyrodzone, które nas otaczają.


Spotkanie z Robertem Bernatowiczem, które odbyło się 21 maja w Zabrzu w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2, pozwoliło jego uczestnikom zrozumieć choć część tych zjawisk. Wysoka frekwencja świadczy o tym, że ludzie, niezależnie od wieku, interesują się zjawiskami nadprzyrodzonymi. Na spotkaniu Bernatowicz poruszył temat lądowania w naszym kraju pojazdów obcych cywilizacji, reinkarnacji, zdjęć duchów i niezwykłych manifestacji sił "ponadzmysłowych" na przykładzie Polski oraz zaprezentował najciekawsze przypadki polskiego prawdziwego "Archiwum X".
Publiczność / Fot. Jolanta BudniakOrganizatorki Jolanta Budniak Jolanta Skorupa / Fot. Jolanta Budniak
Uczestnicy spotkania mieli wiele pytań do prowadzącego (przez co spotkanie znacznie się przedłużyło). Po spotkaniu słuchacze mogli spróbować kawy, ufundowanej przez przedstawiciela Firmy Ekspresso, Krzysztofa Gudowskiego.

publiczność / Fot. Jolanta BudniakRobert Bernatowicz, podczas swojej wizyty w Zabrzu, zwiedził zabytkową kopalnię Guido. Był pod wielkim wrażeniem, tego co zobaczył. Ja, w swoim imieniu i współorganizatorki Jolanty Skorupy, chciałam podziękować dyrekcji Kopalni Guido za umożliwienie naszemu gościowi zwiedzenia tego ciekawego obiektu a Dariuszowi Walerjańskiemu, historykowi, za dostarczenie emocji, opowiadając Panu Robertowi historię naszej kopalni. Również dziękujemy dyrekcji MOSiR, za sponsorowanie noclegu w hotelu Ambasador.

Zainteresowanych programem Roberta Bernatowicza prosimy o kontakt. Dzięki Telewizji Zabrze dysponujemy zapisem spotkania „na żywo”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

moge wysłac linka z nagrania z naszej regionalnej telewizji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.