Facebook Google+ Twitter

SPR Safo Lublin wznawia treningi

Piłkarki ręczne zespołu trzynastokrotnych mistrzyń kraju SPR Safo Lublin rozpoczęły wczoraj okres przygotowawczy do nowego sezonu. Odbyło się spotkanie z kadrą szkoleniową i kierownictwem klubu oraz rozbieganie na stadionie.

Mimo wcześniejszej deklaracji o opuszczeniu posady trenera, Jan Packa pozostał i wraz z Edwardem Jankowskim prowadzić będą SPR Safo Lublin w nowym sezonie. Po powrocie części drużyny z akademickich mistrzostw Europy treningi odbywać się będą w Lublinie, po czym zaplanowano dwutygodniowe zgrupowanie w Kościerzynie.

W drugiej połowie sierpnia przewidziany jest udział zespołu SPR Safo Lublin w dwóch silnie obsadzonych turniejach międzynarodowych na Ukrainie (Zaporoże) i w Niemczech (Schmelz). Rozgrywki ekstraklasy zawodniczki SPR Safo rozpoczną 6 września wyjazdowym spotkaniem z Zagłębiem Lubin. Na początku października zaś, wezmą udział w kwalifikacyjnym turnieju Ligi Mistrzyń w duńskim Ikast.

Kadra wielokrotnych mistrzyń Polski nie uległa większym zmianom. Poza odejściem Tatiany Sztefan, która zakończyła karierę, do ekipy dołączyły wcześniej grające w Lublinie Agnieszka Wolska (ostatnio norweskie Fjellhammer) i Kristina Repelewska (Piotrcovia Piotrków Trybunalski) oraz powracająca po urlopie macierzyńskim i leczeniu kontuzji Beata Aleksandrowicz.

Źródło: sport.onet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.