Facebook Google+ Twitter

Sprawa zaginionego Michała jest tak samo ważna, jak innych zaginionych

Pomagamy szukać Iwony Wieczorek, pomagamy też szukać innych zaginionych wiele lat temu. Poszukiwania ludzi to bezinteresowna pasja, dla innych to praca zarobkowa, bo taki ich fach.

Mama Michała Masztafiaka szuka syna podobnie jak mama Iwony. Wszystkie organizacje, służby mundurowe, wolontariusze i przypadkowi internauci starają się zrobić wszystko żeby odnaleźć zaginionych.

Może jestem w innej sytuacji pomagając szukać ludzi, po prostu ja mam bardzo dużo czasu i rozsyłam zdjęcia i plakaty po całym świecie. Mam satysfakcję jeżeli ktoś się odnajdzie dzięki mojej pomocy.

Ktoś pisał do mnie kilka razy: "niech pan nie opisuje swojej działalności bo to nikogo nie obchodzi". Zapytałem szefa, czy robię źle? Odpowiedział że robię dobrą robotę i mam się nie przejmować takimi komentarzami.

Pomagałem, pomagam i pomagał będę w poszukiwaniach ludzi zaginionych, jeżeli to komuś przeszkadza to niech powie mi to w oczy. W swoim profilu opisałem co robię i tak będę trzymał, cieszę się że jestem na W24, ale jeżeli to co robię jest dla kogoś zawadą to odejdę i będę robił to samo w innych serwisach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

magdzior
  • magdzior
  • 15.12.2010 01:47

Panie Mirku, niech pan nawet przez moment nie watpi czy to co pan robi jest wlasciwe bo jest jak najbardziej, chwala za to, ze sa tacy ludzie jak pan. Zawsze sie znajda wyobcowane pacholy co beda chcieli wlozyc szpile w pana serce, niech to pana jeszcze bardziej przekonuje, ze to co pan robi jest sluszne tylko ktos probuje skutecznie pana zniechecic ale tylko dlatego, ze sam w sobie nie przejawia ludzkich uczuc i szlachetnosci niesienia pomocy innym. "Sa ludzie i taborety" jak to mowi stare porzekadlo ;). Pozdrawiam i wiernie kibicuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Małgosiu, znam sprawę Piotra i już dawno rozsyłałem jego zdjęcia. PS. Dziękuję wszystkim za wsparcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mirku, mimo że panuje wszechobecna znieczulica i ludzie miast sobie pomagać wciąż ze sobą walczą o marny grosik, to jest jeszcze trochę przyzwoitych ludzi na tym świecie i Pan jest na czele tej świty.
Ktoś, kto wytyka Panu jego pracę, nie ma nic wspólnego z tak zwanym Homo Sapiens. Nawet szympansy pomagają sobie w stadzie.
Niech Pan działa - robi Pan bardzo dużo dobrego, a jak się komuś nie podoba, to zgodnie z Panią Małgorzatą powiem: won;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak kogoś nie obchodzi, niech nie czyta. Panie Mirku Ci ludzie zwyczajnie nie rozumieją spraw, które są ważne dla ludzi wrażliwych.
Zaginiony Piotr Wójcik z Osielca: link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.11.2010 17:29

Mirku, robisz coś bardzo ważnego i nie przejmuj się takimi ktosiami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mirek nie przejmuj się takimi gadkami ludzi bez serca. Nie warto. Twoja robota jest b. ważna. Głowa do góry! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.