Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3292 miejsce

Sprawdź czego nie wniesiesz do Strefy Kibica w Warszawie

Kibice dopingujący zespoły w warszawskiej Strefie Kibice, będą musieli się obejść bez wuwuzeli. Nie wniosą także klubowych szalików i profesjonalnych aparatów fotograficznych.

Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny. / Fot. Zureks, Creative Commons 2.5 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:ME2012_Cardiff_Polish.jpg&filetimestamp=20071016151309 Już jutro inauguracja strefy kibica w Warszawie. W daniach, w których biało-czerwoni będą walczyć o zwycięstwo na stadionie, w Strefie Kibica spodziewanych jest nawet 100 tysięcy fanów. W pozostałych dniach strefę może odwiedzić dziennie 20-30 tysięcy kibiców.

Wybierając się na plac Defilad, warto zapoznać się z zasadami jakie będą panowały na jej terenie. Zgodnie z regulaminem kibice nie będą mogli zabrać ze sobą aparatów fotograficznych, kamer oraz sprzętu nagrywającego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie w tym lustrzanek małoobrazkowych, lustrzanek cyfrowych, aparatów mało- i średnio formatowych oraz aparatów z wymienną optyką. Nie będzie można także przynieść ze sobą flag i szalików klubowych.

Czytaj także: Komunikacja Miejska podczas Euro 2012 w Warszawie. Przewodnik

Wielu z odwiedzających strefę, będzie chciał zabrać ze sobą transparenty. Nie wniesiemy "masztów banerowych lub flagowych o większej długości niż 1m. Nie zostaniemy wpuszczeni też z alkoholem i innymi środkami odurzającymi. W domu należy zostawić także kaski, łyżworolki i hulajnogi. Przy wejściach do strefy będą usytuowane depozyty. porządku będzie pilnowało 1000 ochroniarzy.

Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny. W dni meczowe będzie otwarta w godz. 12.00 - 1.00 w nocy, w dni bez meczów w godz. 12.00 - 23.00. Fani futbolu mogą ją odwiedzać do 1 lipca.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Proszę to Warszawa bardziej uprzywilejowana :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Warszawie będzie można płacić gotówką, ale dzięki za czujność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I zdaje się w każdej strefie kibica brak możliwości płatności gotówką, akceptowane są tylko karty. Pisze zdaje się bo nie wiem jak to w Warszawie wygląda, ale mówiło się że w każdej strefie ma być tak samo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.