Facebook Google+ Twitter

Sprawdź kogo spotkasz w warszawskich Empikach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-07 22:59

Oto tygodniowy kalendarz spotkań autorskich w warszawskich salonach Empik od 8 do 14 marca. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Organizatorzy zapraszają do udziału w spotkaniach.

Junior, ul.Marszałkowska 116/122, scena, I piętro:

Dziewczyny / Fot. Empik.comDZIEWCZYNY – KONCERT, 8 marca , godz. 18
Zapraszamy na premierowy koncert zespołu "Dziewczyny". Specjalnie na Dzień Kobiet! Zaprezentujemy utwory znajdujące się na debiutanckiej płycie pt. "Dziewczyny z sąsiedztwa".
Zespół powstał w 2008 roku. Początkowo dziewczyny występowały jako duet: Anna Karamon i Aleksandra Nowak, przy akompaniamencie charyzmatycznego gitarzysty - Krzysztofa Łochowicza.

W tym składzie po licznych sukcesach do tria dołączyli: Maciej Matysiak na kontrabasie, Artur Lipiński na bębnach, Bogusz Wekka na przeszkadzajkach. W maju 2009 grupa dwukrotnie wygrała w programie Hit Generator (TVP 2), zdobywając duże poparcie zarówno publiczności, jak i jurorów. Wśród ich osiągnięć można wymienić także Nagrodę Grand Prix przyznaną przez TVP za Największą Osobowość Festiwalu Spotkania Zamkowe 2008, nagrodę Festiwalu Piosenki Studenckiej 2008.

Członkowie zespołu to grupa doświadczonych muzyków: w swojej dotychczasowej karierze mogą poszczycić się współpracą m. in. z Marylą Rodowicz, Moniką Brodką, Urszulą Dudziak czy Edytą Górniak. Zespół Dziewczyny zakwalifikował się z piosenką „Cash box” do Krajowego Finału Eurowizji 2010 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.