Facebook Google+ Twitter

Sprawdź, kto otrzymał zaproszenia do Teatru Żydowskiego w Warszawie

Teatr Żydowski zaprasza na styczniowe spektakle. Także naszych autorów, a my z przyjemnością pośredniczymy w przekazaniu trzech podwójnych zaproszeń.

Na każdy z poniższych tytułów oferowaliśmy po jednym podwójnym zaproszeniu.

Tym razem postanowiliśmy przyznać bilety osobom, które od niedawna są w naszym serwisie. Bilety za recenzję otrzymują więc:

„Bonjour Monsieur Chagall” - 15 stycznia, godz. 18.00 - Maciej Łapski oraz UWAGA, otrzymaliśmy jeszcze jedno podwójne zaproszenie, które przyznajemy Piotrowi Długokęckięmu
„Żyć, nie umierać!” - 22 stycznia, godz. 18.00 - Marek Czumaj
„Oberża pod Złotym Rogiem” - 29 stycznia, godz. 19.00 - Monika Wieczorek

Jak zawsze, by otrzymać bilety, należało zgłosić się w komentarzu pod tekstem i zadeklarować napisanie recenzji. Przypominamy, że bilety wręczamy autorom, którzy dokonali pełnej rejestracji, czyli podali w profilu imię ,nazwisko oraz dodali swoje zdjęcie.

Na zgłoszenia czekaliśmy do 12 stycznia, do godziny 12. Na recenzje ze spektakli czekamy do tygodnia od daty przedstawienia.

Bilety do odbioru w teatrze, w dniu spektaklu, najpóźniej 30 minut przed przedstawieniem.

Informacje o spektaklach:

 / Fot. Teatr Żydowski„Bonjour Monsieur Chagall” - to barwne widowisko muzyczne oparte na utworach poetyckich oraz malarstwie Marca Chagalla. Przywołuje atmosferę świata Żydów ze Wschodniej Europy, w którym ten wybitny artysta wzrastał i dojrzewał. Plastyczne wizje malarza z Witebska ożywają w scenach pełnych nostalgicznego humoru, lirycznej muzyki żydowskiej, tańca oraz baśniowej atmosfery. Inspiracją do napisania scenariusza było osobiste spotkanie Szymona Szurmieja – dyrektora Teatru Żydowskiego i zarazem reżysera spektaklu - z Chagallem.

 / Fot. plakat"Żyć nie umierać" - przedstawienie kabaretowo-muzyczne, w którym muzyka, śpiew i taniec przeplatają się ze skeczami, dowcipami i monologami przepełnionymi żydowskim i warszawskim humorem. Spektakl składa się z dwóch części: w pierwszej jesteśmy na przedmieściu Warszawy, w restauracji „Sielanka”, gdzie bawi się polsko-żydowska społeczność, natomiast w drugiej części przenosimy się do kabaretu. Tutaj na estradzie występują gwiazdy, przy stolikach zasiada elegancka, zamożna widownia, a w powietrzu unosi się zapach perfum i cygar. Usłyszymy m.in. teksty Tuwima, Słonimskiego, Jurandota, Gozdawy i Stępnia. / Fot. plakat"Oberża pod złotym rogiem" - Zapraszamy Państwa na bal na Gnojnej, wyjątkową okazję do wysłuchania szlagierów : „U cioci na imieninach”, „Czy tutaj mieszka panna Agnieszka?”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ta mała piła dziś”. To wszystko przeplatane skeczami w stylu kabaretu „Qui Pro Quo”. Na scenie będzie można zobaczyć również „Zośkę wariatkę” pióra Juliana Tuwima.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Poproszę o zaproszenie na spektakl "Oberża pod Złotym Rogiem". Deklaruję napisanie recenzji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mogę się już doczekać obejrzenia i mojego pierwszego zrecenzowania spektaklu kabaretowo-muzycznego "Żyć nie umierać". Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak wyżej, chętnie zrecenzuję :
- „Bonjour Monsieur Chagall” - 15 stycznia, godz. 18.00 lub
- „Oberża pod Złotym Rogiem” - 29 stycznia, godz. 19.00

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.01.2012 03:31

oczywiście z wielką chęcią podejmę się zrecenzowania przedstawienia , na które bym otrzymał podwójne zaproszenie od Redakcji i Teatru Żydowskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.01.2012 03:29

Bardzo chciałbym obejrzeć widowisko poetycko - muzyczne Szymona Szurmieja - „Bonjour Monsieur Chagall”

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podejmę się napisania recenzji i w związku z tym proszę o bilety na „Bonjour Monsieur Chagall” - 15 stycznia, godz. 18.00. Serdecznie pozdrawiam :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warszawiacy to mają dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poproszę na "Oberżę pod złotym rogiem" na 29 stycznia, recenzja będzie na pewno :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poproszę zaproszenie na "Źyć nie umierać". Chciałabym obejrzeć ten spektakl. Recenzja gwarantowana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomite pozycje teatralne i muzyczne;)) Gratuluję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.