Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8865 miejsce

Sprawdź, które loty do Anglii będą odwołane

Wybierasz się do Wielkiej Brytanii? Wiadomości24.pl sprawdziły, które loty zostaną odwołane ze względu na alarm terrorystyczny w Anglii.

fot. Tomasz KowalskiLinie lotnicze:

Easy Jet: Lot o godzinie 16.50 z Krakowa do Londynu Luton i z powrotem będzie odwołany. Pasażerowie, którzy posiadają bilety na odwołane loty, mogą bez opłat przenieść rezerwację na inny termin. Zmiany rezerwacji lub złożenia wniosku o zwrot pieniędzy można dokonać przy pomocy strony internetowej www.easyjet.pl

Centralwings: – Na razie nie ma potrzeby odwoływania tych lotów – poinformowali przedstawiciele firm.

British Airways: Samoloty do Londynu zostaną odwołane. – Pasażerowie British Airways, którzy nie polecieli, będą mogli dotrzeć do Anglii najbliższymi rejsami, na które są jeszcze wolne miejsca – poinformowała firma PR reprezentująca przewoźnika. Odwołane są także wszystkie odloty i przyloty krajowe i europejskie na
londyńskie lotnisko Heathrow.

Rayanair: Przewoźnik planuje lot z Goleniowa do Londynu Stansted. Samolot nie będzie odwołany. Opóźni się natomiast wieczorny rejs samolotu tych linii z Dublina do Łodzi.

LOT: Lot o 15.00 został odwołany. Decyzja w sprawie rejsu o godzinie 19.55 nie została jeszcze podjęta. Polskie Linie Lotnicze ostrzegają, że także popołudniowy lot o 17.50 z Londynu może zostać opóźniony. – Rejs samolotu LO280nadal figuruje w rozkładzie, ale jest kwestia, o której odleci. Jest to ta sama maszyna, która odlatuje z Warszawy o godz. 15.00 – powiedział przedstawiciel londyńskiego biura.

Porty lotnicze:

Szczecin: Normalnie pracuje port lotniczy Szczecin-Goleniów. Z tego lotniska wszystkie samoloty odlecą planowo.

Kraków: Maszyny, które transportują podróżnych z Krakowa do Wielkiej Brytanii również nie zostaną odwołane. Mogą mieć natomiast opóźnienia.

Wrocław: Odwołane są natomiast loty z Wrocławia: nie poleci popołudniowy (15.25) i wieczorny (22.25) samolot do stolicy Anglii. Utrudnienia dotyczą wyłącznie lotnisk w Londynie. Prezes portu lotniczego powiedział, że samoloty do innych miast Wielkiej Brytanii wzbiją się w powietrze w planowanym terminie.

Poznań: lotnisko działa normalnie. Wszystkie loty z i do Lodynu odbędą się planowo.

Katowice: podobnie jak w Poznaniu, każdy lot do Anglii dojdzie do skutku.

Bydgoszcz: Zaplanowany po południu przylot samolotu linii Ryanair z Londynu-Stansted do Bydgoszczy i odlot w drogę powrotną zostały odwołane. Nie wiadomo jeszcze, czy w najbliższych dniach odbędą się loty na trasie Londyn - Bydgoszcz - Londyn. Początkowo na bydgoskie lotnisko dotarła zapowiedź o zawieszeniu lotów do soboty, ale później nadeszła informacja, że to może się zmienić.

Londyn: Tanie linie lotnicze odlatujące z lotnisk Stansted i Gatwick nie poinformowały o żadnych odwołanych lotach do Polski. British Airlines odwołało wszystkie odloty i przyloty krajowe i europejskie na londyńskie lotnisko Heathrow.

WAŻNE – PRZECZYTAJ:

Zapoznaj się z zaleceniami dla podróżnych

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.