Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7670 miejsce

SPRAWDŹ SWÓJ SAMOCHÓD ZA DARMO 15 LIPCA NA RYNKU W LIMANOWEJ

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-07-12 12:55

„Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych wojaży?” – to pytanie powinien zadać sobie każdy kierowca planując urlopowy wyjazd. Teraz będzie okazja, żeby wykonać przegląd za darmo.

 / Fot. PA„Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych wojaży?” – to pytanie powinien zadać sobie każdy kierowca planując urlopowy wyjazd. Teraz będzie okazja, żeby wykonać przegląd za darmo. Na tych, którzy przyjadą w sobotę, 15 lipca w godzinach 10-18 na rynek w Limanowej, czekać będą specjaliści z ProfiAuto i firmy Lim-Cars - lokalnego dystrybutora części samochodowych. Skontrolują oni stan i działanie elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Akcja towarzyszy 9. Wyścigu Górskiemu Przełęcz pod Ostrą.

Daleka podróż w góry czy nad morze wymaga sprawnego pojazdu. Niezalenie od umiejętności kierowcy, najważniejsze znaczenie dla bezpieczeństwa ma stan techniczny pojazdu. Dokładne sprawdzenie parametrów wpływających na ekonomię długiej trasy to pierwszy krok do bezawaryjnej i spokojnej podróży. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących chcą zwrócić uwagę eksperci, którzy będą za darmo badać stan techniczny samochodów mieszkańców Limanowej. To unikalna możliwość skontrolowania m.in. stanu klimatyzacji, ogumienia i akumulatorów oraz ustawienia świateł, ale także okazja do konsultacji ze specjalistami.

- Zapomnijmy na chwilę o regule 20 tys. km i już teraz upewnijmy się, że w naszym samochodzie wszystko działa, jak należy. Niektóre elementy da się ocenić samodzielnie, jednak aby wszystko zostało dokładnie sprawdzone, warto powierzyć samochód mechanikowi. Biorąc udział w akcji chcemy zachęcić kierowców do zwrócenia większej uwagi na stan techniczny swoich samochodów - mówi Leszek Król, z firmy Lim-Cars, organizatora akcji.

Akcję wspiera Auto Moto Klub Limanowa. Na kierowców uczestniczących w akcji czekają również drobne upominki. Organizatorami wydarzenia są: marka ProfiAuto, firmy ATE, OSRAM i VARTA oraz LIM-CARS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.