Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2590 miejsce

Sprawdź w internecie, czy dojedziesz

Na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Austostrad można sprawdzić, czy droga którą zamierzamy jechać jest przejezdna.

Na stronie GDDKiA znajduje się serwis dla kierowców z interaktywną mapą. / Fot. Zrzut ekranu strony internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i AutostradStrona internetowa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ( link) oferuje serwis dla kierowców. Oprócz tabelek o opłatach drogowych i remontach umieszczone są w nim informacje o bieżących warunkach na drogach. Można je sprawdzić korzystając z interaktywnej mapy, lub po prostu spojrzeć na widoki z kamer drogowych.

Z mapy możemy dowiedzieć się jaki jest stan nawierzchni dróg na terenie całej Polski. Do wyboru są opcje wyświetlania informacji o aktualnym stanie dróg i możliwości przejazdu lub też prognozy zmian. Na mapie zaznaczone są także informacje o utrudnieniach na drogach, np. o robotach drogowych, wypadkach. Po zaznaczeniu opcji wyświetlane są również informacje o pogodzie: o opadach, ich rodzajach, a także o sile wiatru.

Możliwy jest także podgląd monitoringu ruchu na drogach krajowych. Na widokach z kamer drogowych możemy zobaczyć, jaki jest w danym momencie ruch na drodze i czy jest ona przejezdna. Ci, którzy lubią bardzo dokładne dane mogą sprawdzić pomiary ze stacji meteorologicznych.

Serwis dla kierowców umieszczony na stronie GDDKiA umożliwia również skorzystanie z mapy pomagającej zaplanować podróż, dostępnej także pod adresem www.targeo.pl.

Przy zimowych warunkach pogodowych może warto sraprawdzić jaka czeka nas droga, zanim się wybierzemy w podróż.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.