Facebook Google+ Twitter

SPRAWDŹ ZA DARMO SWÓJ SAMOCHÓD 1 KWIETNIA WE WŁOCŁAWKU

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-03-29 12:25

Na kierowców, którzy przyjadą w sobotę 1 kwietnia, w godzinach 10-16 na parking przy centrum handlowym Focus Park (ul. Komunalna 2B) czekać będą specjaliści z ProfiAuto oraz Auto-Arex, którzy wykonają bezpłatny przegląd samochodu.

 / Fot. ProfiAutoPrzegląd samochodu należy wykonać po każdym sezonie zimowym. Okres ten jest obciążeniem nie tylko dla układów hamulcowego i napędowego. Trudne warunki atmosferyczne sprawiają, że wiele problemów pojawia się również w przypadku podwozia i nadwozia. One także zasługują na naszą uwagę. Dlatego podczas ProfiAuto PitStop diagności rozpoczną przegląd od sprawdzenia stanu ogumienia, prawidłowego ustawienia świateł oraz działania wszystkich żarówek i stanu kloszy. Kolejny etap to przegląd szyb. W miarę możliwości, samochody będą również podłączane pod urządzenie diagnostyczne.

– Ogromne zainteresowanie ProfiAuto PitStop przekonuje nas o konieczności przypominania kierowcom o regularnych badaniach technicznych swoich pojazdów. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na to, jak sprawność podstawowych elementów wpływa na bezpieczeństwo. Większość usterek może długo nie dawać o sobie znać, dlatego warto dokonywać powierzchownych kontroli nawet pomiędzy przeglądami, zwłaszcza w przypadku starszych samochodów – wyjaśnia Łukasz Ryś, ekspert ProfiAuto oraz prowadzący program „Projekt Warsztat” w TVN Turbo.

Ale to nie wszystko, bo ProfiAuto PitStop to również okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz Auto-Arex.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.