Facebook Google+ Twitter

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Arkusz pytań

5 kwietnia szóstoklasiści napisali sprawdzian. Zobaczcie, jakie były pytania.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (85):

Sortuj komentarze:

Ola G.
  • Ola G.
  • 14.06.2011 16:52

Mi słabo poszło :( 33 pkt tak średnio.

Komentarz został ukrytyrozwiń
EMIL
  • EMIL
  • 06.06.2011 19:51

w dupie mam ten test

Komentarz został ukrytyrozwiń
lk;k;
  • lk;k;
  • 06.06.2011 19:37

Łysa ciota z ciebie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sara
  • Sara
  • 28.05.2011 12:28

(do majki sznajder)dziwne u nas twoje przepuszczenia się nie sprawdziły, tylko jeden chłopak miał 8 ,a następny miał już 14 a reszta jeszcze więcej.Ten test wcale nie był taki trudny, dostałam 36 punktów

Komentarz został ukrytyrozwiń
madziuśś98
  • madziuśś98
  • 10.04.2011 17:47

test bardzo prościutki. wszystkie zad. z matmy dobrze, z polaka chyba też ;dd

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sebastian xDDD
  • Sebastian xDDD
  • 09.04.2011 19:41

Moim zdaniem test był prosty ale i podchwytliwy. Myślę ,że poradziłem sobie dobrze. Jak obliczyłem wszystko to będę miał około 30pkt. Na jednym zadaniu matematycznym straciłem parę punktów, na tym z oszczędnościami ... Niektóre zadania były do główkowania. Ale niektóre zadania były takie proste jak dla drugoklasisty. Życzę dobrych wyników :) pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Klaudia RDK
  • Klaudia RDK
  • 08.04.2011 20:42

Test był nawet łatwy,ale boję się,że na głupich zadaniach z polaka stracę punkty...:/

Komentarz został ukrytyrozwiń
patryk
  • patryk
  • 08.04.2011 18:37

Test byl pol na pol. ja na probnym mialem 25pkt i teraz tez tak okolo bede mial

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tak jedna ;***
  • Tak jedna ;***
  • 07.04.2011 19:38

Wypracowanie było trudne, bo przecierz obrazek był czrno-biały i nie wiadomo było, np.jakiego koloru były włosu Gaussa czy tło znaczka! Ale cały tekst nie był taki trudny! Mi trudność sprawiło zadanie matematyczne, to z tymi oszczędnościami!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Baqu
  • Baqu
  • 07.04.2011 18:57

Myślę, iż wielu osobom było ciężko, to ja będę miał ponad 37 punktów, ponieważ na próbnym miałem ich 39. Cały test nie był trudny, jedyną rzeczą, która sprawiła mi minimalną trudność to opis tego obrazka. Część matematyczna była bardzo prosta, przynajmniej jak dla mnie, bo zasób wiedzy z tej dziedziny mam nauczony do około 2 klasy gimnazjum :)
PoZdrO ~Baqu