Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17390 miejsce

Sprawdzian wytrwałości dla RMF 4RACING Team na Polskim Safari

Podczas drugiego dnia Polskiego Safari zawodnikom RMF 4RACING Team przyszło zmagać się nie tylko z wymagającą trasą i rywalami, ale także z własnymi rajdówkami. Problemy techniczne napotkały obie ekipy startujące w rajdzie.

 / Fot. RMF 4RACING TeamDzień pełen niespodzianek rozpoczął się od problemów z samochodem Aleksandra „Faziego” Szandrowskiego i Rafała Płuciennika. Już podczas pierwszego sobotniego przejazdu w rajdówce zaczęły występować problemy z elektryką. Mechanicy podczas serwisów starali uporać się z tym problemem, tak aby załoga mogła ukończyć rajd. Wysiłki całego zespołu nie poszły na marne. Zawodnicy ukończyli Polskie Safari zajmując 5 miejsce w grupie TH.

Od pierwszego odcinka bardzo mocno zaatakowaliśmy. Jednak ten sport ma takie uroki, że samochody lubią się psuć. Od niemal samego początku mieliśmy dziś kłopoty techniczne związane z dostawami prądu w samochodzie. Najważniejsze jest to że udało nam się ukończyć ten rajd, zajmując przy tym 5 miejsce w grupie TH – komentuje Rafał Płuciennik.

Drugiej załogi RMF 4RACING Team również nie omijał pech. Jednak Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa dzięki swej wytrwałości i sportowej ambicji ukończyli rajd, w końcowej klasyfikacji wskakując na „pudło”. Krzysztof Biegun nie krył radości z tego powodu:

Dzisiejsza trasa była bardzo wymagająca dla sprzętu. Mieliśmy problemy z silnikiem i skrzynią biegów w naszej rajdówce. Niemniej jesteśmy z Olą niezmiernie szczęśliwi, że udało nam się ukończyć rajd, zajmując przy tym 3 miejsce w grupie OPEN.

Polskie Safari okazało się bardzo wymagającym rajdem, zarówno dla zawodników, jak i ich maszyn. Piaszczyste podłoże, tworzące się na nim koleiny i jamy wymagały od zawodników maksymalnego skupienia. Z tymi warunkami nie radziły sobie również samochody. Na szczęście determinacja całego teamu i umiejętność walki z problemami technicznymi przyczyniła się do końcowego sukcesu RMF 4RACING Team w końcowej klasyfikacji zespołów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.