Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23133 miejsce

Spring Dance Session - wiosna tanecznie !

Spring Dance Session to pierwsza edycja warsztatów, skierowanych do wszystkich miłośników tańca, które odbędą się 28 i 29 marca, w warszawskim studio tańca Art Dance Complex.

 / Fot. Art Dance ComplexPoprowadzą je znani, międzynarodowi instruktorzy, wśród nich: Ez Twins ze Słowenii, Pascal Beugre-Tellier z Francji, Dylan Mayoral z Angli, oraz czołówka polskich choreografów.

Spring Dance Session dwa dni intenstywnych treningówna najwyższym poziomie, prowadzonych przez najlepszych instruktorów i choreografów o międzynarodowej renomie. Zajęcia kierowane są zarówno do zaawansowaych tancerzy jak i osób, które dopiero chcą zasmakować tańca na światowym poziomie. Specjalnie na warsztaty do Polski przyjadą najlepsi instruktorzy w Europie, min. z Francji, Anglii i Słowenii. Nie zabraknie również Polaków.

Pomiędzy warsztatami, w sobotni wieczór odbędzie się Between Party zorganizowany we współpracy ze sponsorem wydarzenia - firmą Bacardi. bv

Instruktorzy:
Ez Twins (Słowenia) – Bracia bliźniacy Enej i Ziga Jurecic to dwa bezwzględnie wyjątkowe talenty. Najpierw zdobyli uznanie jako część znanego Maestro załogi na TV show Got Talent w Słowenii. Ich umiejętności przeniosły ich z Bałkanów do Hiszpanii, Francji, aż do Szanghaju. Teraz czas na Polskę.

Pascal Beugre-Tellier (Francja) – Występował w wielu przedstawieniach, speklatkach, filmach, oto niektóre z nich - Cie Georges Monboye, Cie James Carles, Company Vincent Mantsoe, Thor, Alexandre Lemoine, Bea buffin.

Dylan Mayoral (Anglia) - Pochodzi z Londynu. Jest częścią niesamowitej ekipy taneczne Definitives złożonej z 5 członków. Jest również przeszkolony w zakresie gimnastyki / akrobatyki. Jego marzenie to stać się znanym jako jeden z najbardziej wszechstronnych tancerzy na świecie, aby podziwiać wiele różnych krajów na całym świecie. Chce inspirować innych tancerzy i pokazać, że wszystko jest możliwe z poświęcenia i ciężkiej pracy.

Anna Jujka (Polska) - Anna Youya Jujka jest choreografem pedagogiem i tancerką. Z tańcem jest związana od 7. roku życia! Nie da się więc ukryć, że doświadczenie ma ogromne. Przez lata miała styczność z wieloma stylami tańca, dzięki czemu łączy ze sobą takie style, jak: jazz, modern dance, contemporary, broadwayjazz, hiphop, ragga, house i wiele innych. Znana jest wszystkim z programu Got To dance.

Sandra Sandy Rzeźniczak (Polska) - zdecydowala sie na życie taneczne w wieku 18 lat. Zaczynając od ciągłego spędzania czasu na sali, treningach, warsztatach w Polsce, a kończąc na wyjazdach do L.A. i podróżach po całym świecie. Najwięcej doświadczenia zdobyła przebywając z odpowiednimi dla niej tancerzami i choreografami: Maniek Kotarski, Tony Tzar, Lee Daniel, Candace Brown, Kevin Maher, Chonique Sneed, Luther Brown, od których czerpie ogromną wiedzę i inspiracje. Występy podczas Eska Music Awards, UK Stand Up, Cali Collaborations i wiele innych, pozwoliły na zdobycie doświadczenia scenicznego, a praca z artystami nauczyła cierpliwości i kreatywnego myślenia.

Ksena Audrey (Francja) - francuska, artystka, nietuzinkowa tancerka, choreograf oraz dyplomowany pedagog tańca. Specjalizuje się w technikach Jazz, Modern Jazz. Swój warsztat doskonaliła przez wiele lat w paryskim studio tańca Harmonic, równocześnie kończąc dwuletnią szkołę w "Institut de Formation Pedagogique Kim Kan". Jest absolwentką szkoły " Choreia, Le Centre des Arts Vivants " na trzyletnim kierunku pedagogiki tańca jazzowego. Pracowała z wieloma choreografami min.: Thierry Verger, Jean Claude Marginale, Luciana Di Natale, Pascal Beugre Tellier. Choreograf 7 edycji You Can Dance.

Paweł Hołderny (Polska) - nieposkromiony duch ruchu i tańca. Paweł to wszechstronnie utalentowany tancerz, który czerpie z różnych stylów i samodzielnie tworzy układy choreograficzne. Polskim fanom może być znany z udziału w programie You Can Dance, w którym przedstawiał się jako Lovelas. Występował razem ze swoją grupą taneczną Funk Rockass przed 50 Centem, podczas wizyty rapera w Polsce w kwietniu.


HARMONOGRAM:
28 marca 2015:
14:00 - 15:00: Paweł Hołderny (break)
15:15 - 16:15: Ksena Audrey (modern jazz)
16:30 - 17:30: Dylan Mayoral (hip hop choreo)
17:45 - 19:15: Pascal Beugre-Tellier (modern jazz)
19:30 - 21:00: Ez Twins (hip hop choreo)

BETWEEN PARTY

29 marca 2015:
14:00 - 15:00: Sandra Sandy Rzeźniczak (hip hop)
15:15 - 16:15: Anna Jujka (hip hop)
16:30 - 17:30: Dylan Mayoral (hip hop choreo)
17:45 - 19:15: Pascal Beugre-Tellier (modern jazz)
19:30 - 21:00: Ez Twins (hip hop choreo)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.