Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

966 miejsce

„Sproket” poszukiwany przez policję!

Roman O. ps. „Sproket” - były gangster grupy pruszkowskiej, potem świadek koronny. Goście programu "Mafia to nie tylko Pruszków" - Jarosław Sokołowski ps. "Masa" i "Caro", ujawniili jego obecną działalność. Romana O. poszukuje policja.

- Gra normalnie w lidze, przecież on jest charakterystyczny. Ja na Facebooku postaram się zamieścić zdjęcie „Sproketa”. Ja twierdzę, że jest i to maksymalnie jest charakterystyczny. Grając w futbol amerykański liczy się chyba z tym, że będzie rozpoznawalny – mówi najbardziej znany polski świadek koronny Jarosław Sokołowski ps. „Masa”.

Na reakcję widzów nie trzeba było długo czekać. Bloger Odwrócony szybko dotarł do zdjęć z rozgrywek klubu futbolu amerykańskiego, na których widać Romana O. Rzeczywiście jest to postać wyróżniająca się. Głos w sprawie zajęli także przedstawiciele zespołu – Nas to już nie obchodzi, musi się pożegnać z klubem – skomentowali dosadnie.

Z naszych informacji wynika, że Roman O. ps. „Sproket” jest obecnie poszukiwany przez policję. Przypuszczalnie chodzi o zabór dziesięciu automatów do gier o wartości blisko 150 tys. złotych, bo o tym jakiś czas temu zawiadomiono już prokuraturę.

Czekamy jednak na szczegółową wypowiedź zespołu prasowego policji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.