Facebook Google+ Twitter

Sprostowanie Rainbow Tours

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-21 12:56

W odpowiedzi na zamieszczony w serwisie tekst "Rainbow Tours a Krym. Klienci zdezorientowani, biuro milczy" otrzymaliśmy sprostowanie rzecznika biura turystycznego, które publikujemy w całości.

W odpowiedzi na opublikowany wczoraj przez Pana Ireneusza Gębskiego artykuł pod tytułem „Rainbow Tours a Krym. Klienci zdezorientowani, biuro milczy”, chciałbym przekazać następujące informacje:

20 marca 2014 roku, czyli zgodnie z wykorzystaną w artykule moją wypowiedzią, do całej sieci sprzedaży został wysłany komunikat informujący o naszej ostatecznej decyzji w sprawie Krymu. Poniżej komunikat:

Szanowni Państwo,
W dniu dzisiejszym Zarząd Rainbow Tours S.A podjął decyzję o anulowaniu w sezonie LATO 2014 operacji lotniczych do Symferopola (Krym). Tym samym wszystkie nasze wycieczki objazdowe oraz wczasy na Krymie zostają anulowane. Decyzja spowodowana jest zaleceniami MSZ, niejasną i nierozwiązaną sytuacją polityczną oraz militarną w tym rejonie, co powoduje brak możliwości zagwarantowania naszym klientom bezpiecznej i pełnej realizacji programów.

Komunikat dotyczy imprez organizowanych w terminie od 26.04 do 27.09.2014

Zgodnie z komunikatem wszystkie nasze operacje lotnicze do Symferopola (Krym ) zostały anulowane. Klientom proponujemy inne kierunki z naszej oferty".Pragnę się również ustosunkować do informacji na temat maila, którego Pan Gębski wysłał do nas. Mail: callcenter_local@rainbowtours.pl nie istnieje i nie jest to nasz adres mailowy.

Poprawny mail wygląda następująco: callcenter@rainbowtours.pl . Do mnie osobiście autor artykułu również nie wysłał zapytania, chociaż jak twierdzi uczynił to za pierwszym razem.

Zdaję sobie sprawę, że dla czytelników najważniejsza jest nasza decyzja i taka została przekazana zgonie z poprzednią zapowiedzią. Biura sprzedaży natychmiast po otrzymaniu komunikatów rozpoczęły proces powiadamiania klientów.

 / Fot. logoRadomir Świderski
PR manager / kontakt z mediami
Dział Marketingu
radomir.swiderski@rainbowtours.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.